Wiertła dentystyczne


Wiertła dentystyczne

Choroby zębów, jamy ustnej oraz zaburzenia szczękowo-twarzowe stanowią dla zwierząt częste źródło bólu i niosą za sobą niebezpieczeństwo nie tylko miejscowego, ale uogólnionego stanu zapalnego. Choroby przyzębia, przerost koron zębów policzkowych i siecznych czy ropnie i ropniaki zębodołu są zagrożeniem nie tylko dla zdrowia, ale w zaawansowanym stadium także dla życia zwierzęcia. Nowoczesne gabinety oraz kliniki weterynaryjne zajmują profesjonalnym niesieniem pomocy również w zakresie problemów stomatologicznych. 

Praktyczne zestawy wierteł dentystycznych 

Odpowiednie leczenie jamy ustnej i zębów wymaga stosowania specjalistycznych przyrządów. W Głowacki-Vet oferujemy doskonałej jakości wiertła dentystyczne w korzystnej cenie - zarówno w zestawach, jak i pojedynczo - które skutecznie wspomogą lekarza weterynarii w zwalczaniu chorób stomatologicznych, umożliwiając przeprowadzenie odpowiednich terapii leczenia. 

Czytaj więcej

W niniejszej kategorii znajduje się m.in. zestaw dentystyczny dla gryzoni z instrumentami obrotowymi, a także wiertła dentystyczne w dobrej cenie, w efekcie ich sprzedaży w kompletach zawierających pięć egzemplarzy. 

Z myślą o specjalistach weterynarii proponujemy także wysokiej trwałości frezy dentystyczne, diamentowe tarcze do cięcia oraz wałki diamentowe, które również w naszym sklepie można uzupełnić o osłonę wiertła. 

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie sklepu.