Odprowadzenie gazów anestetycznych


Prawidłowy odciąg gazów anestetycznych to gwarancja bezpieczeństwa weterynaryjnej sali operacyjnej. Wielu specjalistów sięga w tym celu po jednorazowe pochłaniacze. Chociaż są one skuteczne, ich przygotowanie często zajmuje dużo czasu nawet najbardziej wprawionym weterynarzom. System odciągu gazów anestetycznych to świetna alternatywa dla tradycyjnych pochłaniaczy.

Bezpieczny odciąg gazów anestetycznych w Twoim gabinecie

W Głowacki-Vet znajdziesz profesjonalne systemy do odciągu gazów anestetycznych, zgodne z aktualnymi normami ASTM i ANSI. Inwestycja w tego typu urządzenie to nie tylko oszczędność cennego czasu, ale również pieniędzy. Systemy do odciągu gazów anestetycznych są wielorazowe - raz zamontowane mogą służyć Tobie przez lata. Prawidłowo użytkowane urządzenie gwarantuje stuprocentowe bezpieczeństwo na sali operacyjnej. Wystarczy uruchomić system do odciągu gazów anestetycznych, aby już po krótkim czasie móc przyjąć kolejnego czworonożnego pacjenta.

W naszej ofercie znajdziesz urządzenia Matrx - certyfikowanego producenta sprzętu medycznego. Jeśli masz pytania odnośnie tego, który system do odciągu gazów anestetycznych będzie odpowiedni do Twojego gabinetu, zapraszamy do kontaktu.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie sklepu.