Kategorie

Filtruj według

Cena

Cena

  • Zakres: 999,00 zł - 9 096,00 zł

Wanny

Aktywne filtry

W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi wygodne i poręczne wanny do kąpieli zwierząt, w tym modele znakomicie służące również jako wanna weterynaryjna. Część akcesoriów dostosowana jest do użytku domowego lub do hodowli, inne natomiast można wykorzystać również w mniejszym salonie groomerskim. Wanny dla zwierząt pozwalają na dokładne umycie psa lub innego czworonoga, co pomaga utrzymać jego prawidłową higienę. Niektóre modele wanien mogą sprawdzić się także w gabinecie weterynaryjnym, gdzie posłużą jako miejsce do przygotowania psa do zabiegu.

Wanny do kąpieli zwierząt - podstawa odpowiedniej higieny i pielęgnacji

W naszej ofercie znajdują się wanny dla zwierząt plastikowe, które są lżejsze oraz wanny dla zwierząt stalowe, zapewniają większą trwałość i są bardziej estetyczne. Zaletą modeli plastikowych jest łatwy montaż. Ponadto posiadają one antypoślizgowe wypustki, dzięki którym zwierzę czuje się pewniej i bezpieczniej podczas kąpieli, drzwiczki zabezpieczające przed ucieczką czworonoga oraz karabińczyki umożliwiające przywiązanie. Wszystkie wymienione cechy mają na celu przede wszystkim zapewnić psu bezpieczeństwo, a także ułatwić pracę groomera lub właściciela.

Wanny dla zwierząt plastikowe zazwyczaj nie zabierają wiele miejsca, można korzystać z nich swobodnie w ogrodzie. Do niektórych modeli dołączona jest wygodna rampa, która ułatwia wchodzenie do wanny psom o większych gabarytach. Część akcesoriów wyposażona jest dodatkowo w wyciąganą półkę do kąpieli małych zwierząt, co znacznie ułatwia ich pielęgnację, a także w schowek na kosmetyki. 

Akcesoria do kąpieli dla zwierząt są stabilne, warto jednak zwrócić uwagę na ich udźwig - w przypadku modeli plastikowych możemy mieć problem z umyciem psów cięższych niż 50 kg. Wanny dla zwierząt plastikowe wykonane zostały z wysokiej jakości polietylenu, natomiast stalowe ze stali nierdzewnej typu 304. Niektóre modele wyposażone są w system regulacji wysokości sterowany elektrycznie za pomocą pedałów nożnych oraz posiadają wysięgnik, który służy do podczepienia psa, zapewniając mu tym samym większe bezpieczeństwo. Profesjonalne wanny do kąpieli zwierząt, wyposażone w dodatkowe funkcje, sprawdzą się w salonach groomerskich.

Wanny dla zwierząt - komu się przydają?

Wanny do kąpieli psów i kotów przydadzą się każdemu właścicielowi czworonoga, jednak w szczególności takich ras, których sierść lub włos wymaga częstego mycia i pielęgnacji. Może posłużyć także podczas przygotowań zwierząt do wystawy, a także jako wanna weterynaryjna w gabinecie lub klinice specjalistycznej. W naszym sklepie dostępne są wanny dla zwierząt, które najlepiej sprawdzają się podczas użytkowania przez naszych klientów, o czym informują nas ich pozytywne opinie. Ceny wanien mogą znacznie się różnić, zależnie od tworzywa, funkcji i wyposażenia każdej z nich. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą.