Kategorie

Filtruj według

Cena

Cena

  • Zakres: 359,00 zł - 6 614,00 zł

Nosze

Aktywne filtry

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór noszy weterynaryjnych, z których korzystać mogą lekarze weterynarii do obsługi i transportu rannych lub unieruchomionych w wyniku urazu psów lub innych zwierząt. Nosze pozwalają na bezpieczne podnoszenie i przenoszenie z miejsca wypadku do gabinetu weterynaryjnego lub na salę operacyjną, ale na wielu z nich można także przeprowadzać drobne zabiegi. W naszej ofercie znajdą Państwo wiele modeli o różnym przeznaczeniu.

Nosze weterynaryjne dla zwierząt to sprzęt niezwykle przydatny w przypadku wystąpienia nagłego urazu lub wypadku, w wyniku którego zwierzę wymaga unieruchomienia ze względu na specyfikę obrażeń. Posiadając w swoim wyposażeniu gabinetu lub lecznicy weterynaryjnej nosze dla zwierząt, lekarz może pomóc rannemu, zachowując bezpieczeństwo - swoje i pacjenta. Ze względu na duże gabaryty psów większych ras oraz możliwość wygodnego transportu, nosze weterynaryjne dla psa wykonywane są przeważnie z lekkiego i bardzo wytrzymałego aluminium.

Nosze weterynaryjne - rodzaje

Nosze weterynaryjne mogą mieć różne wymiary, zależnie od potrzeb lekarza weterynarii - niektóre dostępne w naszym sklepie internetowym modele możemy także wykonać na wymiar. Część sprzętów wyposażono w kółka, które ułatwiają transport większych i cięższych psów. Pokrycie noszy weterynaryjnych z przeznaczeniem m.in. dla psa wykonane jest zazwyczaj z nylonu lub winylu - oba materiały są łatwo zmywalne, co ułatwia czyszczenie oraz dezynfekcję. Większość dostępnego asortymentu posiada rączki, dzięki którym w prosty sposób można przenieść zwierzę, a także nóżki pomagające w podniesieniu noszy z podłoża oraz pasy zabezpieczające, dodatkowo chroniące zwierzę.

W naszej ofercie poza noszami dla zwierząt dostępne są także wózki transportowe, które są bardziej zaawansowanym sprzętem weterynaryjnym wykorzystywanym do przewożenia psów oraz drobnych zabiegów. Wózki zaopatrzone są w kółka oraz specjalne ograniczniki do stabilizacji noszy na wózku. Mogą mieć także regulowaną wysokość. Można korzystać z nich również osobno. Oferujemy także możliwość wykonania wózka transportowego na zamówienie.

Nosze dla zwierząt - nasza oferta

W naszym sklepie internetowym dostępne są tradycyjne nosze weterynaryjne, materiałowe oraz wózki transportowe dla zwierząt. Ceny asortymentu są różne ze względu na zróżnicowaną specyfikację produktów. Proponowany przez nasz sprzęt weterynaryjny cieszy się bardzo dobrymi opiniami lekarzy. Również ze względu na to, że część produktów - jak np. nosze dla Państwa psa - może zostać wykonana z uwzględnieniem indywidualnych preferencji - na zamówienie. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą noszy dla zwierząt.