Kategorie

Filtruj według

Cena

Cena

  • Zakres: 3,00 zł - 10 142,00 zł

Marka

Marka

Grooming

Aktywne filtry

W naszej ofercie znajdą Państwo również akcesoria do groomingu, które przeznaczone są dla profesjonalnych groomerów zajmujących się strzyżeniem oraz pielęgnacją psów i kotów. Akcesoria do salonu groomerskiego, które odnajdą Państwo w naszym sklepie internetowym, są w pełni odpowiednie do wykonywania praktyki, posiadają niezbędne atesty i wykonane zostały zgodnie z obowiązującymi normami. Wszystkie akcesoria groomerskie mogą być wykorzystywane zarówno w salonie, jak i podczas szkoleń groomerów.

Akcesoria do groomingu - niezbędny sprzęt groomerski

Praktyka groomerska wymaga korzystania z profesjonalnych narzędzi i akcesoriów wykonanych z odpowiedniego, wytrzymałego tworzywa - zapewnia to bezpieczeństwo groomerom, a także psom podczas wykonywania usług fryzjerskich i pielęgnacyjnych. Właśnie dlatego akcesoria do salonu groomerskiego z naszej oferty to produkty od renomowanych producentów, które nie zawodzą podczas codziennej praktyki.

Czytaj więcej

W każdym salonie musi znaleźć się specjalny stół groomerski przeznaczony do zabiegów pielęgnacyjnych o dużym zasięgu regulacji - pozwala to na zachowanie bezpieczeństwa zwierzęcia, a także usprawnia pracę groomera bez względu na jego wzrost oraz gabaryty strzyżonego psa. Ponadto każdy stół trymerski musi być wyposażony w odpowiedni uchwyt na smycz do podpięcia psa. Niektóre modele z naszej oferty mają także elektryczny podnośnik sterowany za pomocą pilota nożnego oraz zdejmowany blat ułatwiający dezynfekcję. Spośród niezbędnych akcesoriów dla groomera należy wyróżnić także wannę do kąpieli dla zwierząt, która ułatwia umieszczenie psa w środku, a także wszystkie narzędzia potrzebne do pielęgnacji oraz strzyżenia, czyli tak zwany sprzęt groomerski, w tym: maszynki do strzyżenia z wysokiej jakości stali nierdzewnej, wymienne ostrza do maszynek oraz trymery. Wszystkie akcesoria są odporne na uszkodzenia, w salonie groomerskim muszą być jednak regularnie sterylizowane.

Akcesoria do salonu groomerskiego - nasz sklep

Akcesoria groomerskie to podstawa pracy w każdy lokalu groomingu, potocznie zwanym też salonem urody dla psów - odpowiednia pielęgnacja zwierząt jest równie ważna, co dbanie o ich zdrowie i wymaga profesjonalnego sprzętu groomerskiego. Produkty i akcesoria, które znajdują się w naszej ofercie, z pewnością umożliwią sprawne i skuteczne wykonanie czynności pielęgnacyjnych u psów, zapewniając groomerom komfort pracy, o czym mogą Państwa przekonać liczne opinie. Ceny poszczególnych akcesoriów groomerskich różnią się w zależności od specyfikacji. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą - wszystkie akcesoria dla groomera objęte są serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym.