Kategorie

Filtruj według

Cena

Cena

  • Zakres: 45,00 zł - 2 898,00 zł

Skalery

Aktywne filtry

Skaling to zabieg, który stanowi podstawę pielęgnacji zębów i dbania o higienę jamy ustnej zwierząt. Pozwala na szybkie i skuteczne pozbycie się kamienia nazębnego u czworonogów. Z tego względu nowoczesny gabinet weterynaryjny powinien być wyposażony we właściwy sprzęt. Dlatego zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, proponowana przez nas aparatura bowiem pomoże Państwu zadbać o zdrowie zwierząt wszystkich Państwa Klientów.

Skaling standardem we współczesnej weterynarii

Problemu kamienia nazębnego nie wolno bagatelizować, gdyż osadzając się w okolicach linii dziąseł, jak i pod nimi, stanowić może środowisko sprzyjające namnażaniu się bakterii.

Mikroorganizmy rozwijające się w dogodnych warunkach będą wpływały negatywnie na stan uzębienia zwierzęcia, przyczyniając się do powstawania ubytków, próchnicy czy innych chorób jamy ustnej, z którymi trudno walczyć.

Z tego względu warto zaopatrzyć się w odpowiednie akcesoria do usuwania niechcianego kamienia nazębnego, w myśl zasady, że łatwiej zapobiegać niż leczyć. Z zastosowaniem nowoczesnych narzędzi medycznych, które mogą Państwo nabyć w naszym sklepie, zabieg przebiegnie sprawnie. Nie będzie dla zwierząt uciążliwy, a do tego znacząco poprawi komfort ich życia i jakość uzębienia oraz pomoże zapobiec wypadaniu zębów.

Cechy charakterystyczne nowoczesnego skalera weterynaryjnego

Dostępne u nas skalery weterynaryjne doskonale sprawdzą się w usuwaniu kamienia naddziąsłowego oraz tego poddziąsłowego, usuwaniu osadów nazębnych i leczeniu endodontycznym. Narzędzia te są dostosowane do sterylizacji w autoklawie. Mają regulację dogodnej częstotliwości, tak by w czasie zabiegu można było ją swobodnie zmieniać.

Sprzedawane przez nas urządzenia do usuwania kamienia nazębnego dostosowane są do standardów EMS i dają możliwość grawitacyjnego zasilania w wodę. Część proponowanych przez nas skalerów wyposażona jest w źródło światła LED, które poprawia funkcjonalność urządzenia. To samo dotyczy także włącznika nożnego, który stanowi część zestawu i znacząco ułatwia lekarzowi pracę z urządzeniem w trakcie trwania zabiegu odkamieniania. Oferujemy także w zestawie wymienne końcówki skalera, zapasowe uszczelki, zasilacz i klucz dynamometryczny do wymiany ww. Końcówek.

Skaler stomatologiczny w sklepie online

Poprzez sklep oferujemy Państwu różnego rodzaju skalery stomatologiczne wraz z niezbędnymi akcesoriami. Wszystko dostępne w konkurencyjnych cenach. Dystrybuowane przez nas akcesoria medyczne cieszą się zaufaniem i pozytywnymi opiniami dotychczasowych klientów, co oznacza, że warto skorzystać z naszej oferty. Dlatego zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami konkretnych modeli. Na pewno znajdą Państwo w naszym asortymencie sprzęt, który najbardziej wpasuje się w oczekiwania lekarzy weterynarii i właścicieli zwierząt. Spełni wszystkie pokładane w nim nadzieje co do efektów.