Skalery


Skaling to zabieg, który stanowi podstawę pielęgnacji zębów i dbania o higienę jamy ustnej zwierząt. Pozwala na szybkie i skuteczne pozbycie się kamienia nazębnego u czworonogów. Z tego względu nowoczesny gabinet weterynaryjny powinien być wyposażony we właściwy sprzęt. Dlatego zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, proponowana przez nas aparatura bowiem pomoże Państwu zadbać o zdrowie zwierząt wszystkich Państwa Klientów.

Skaling standardem we współczesnej weterynarii

Problemu kamienia nazębnego nie wolno bagatelizować, gdyż osadzając się w okolicach linii dziąseł, jak i pod nimi, stanowić może środowisko sprzyjające namnażaniu się bakterii.

Czytaj więcej

Mikroorganizmy rozwijające się w dogodnych warunkach będą wpływały negatywnie na stan uzębienia zwierzęcia, przyczyniając się do powstawania ubytków, próchnicy czy innych chorób jamy ustnej, z którymi trudno walczyć.

Z tego względu warto zaopatrzyć się w odpowiednie akcesoria do usuwania niechcianego kamienia nazębnego, w myśl zasady, że łatwiej zapobiegać niż leczyć. Z zastosowaniem nowoczesnych narzędzi medycznych, które mogą Państwo nabyć w naszym sklepie, zabieg przebiegnie sprawnie. Nie będzie dla zwierząt uciążliwy, a do tego znacząco poprawi komfort ich życia i jakość uzębienia oraz pomoże zapobiec wypadaniu zębów.

Cechy charakterystyczne nowoczesnego skalera weterynaryjnego

Dostępne u nas skalery weterynaryjne doskonale sprawdzą się w usuwaniu kamienia naddziąsłowego oraz tego poddziąsłowego, usuwaniu osadów nazębnych i leczeniu endodontycznym. Narzędzia te są dostosowane do sterylizacji w autoklawie. Mają regulację dogodnej częstotliwości, tak by w czasie zabiegu można było ją swobodnie zmieniać.

Sprzedawane przez nas urządzenia do usuwania kamienia nazębnego dostosowane są do standardów EMS i dają możliwość grawitacyjnego zasilania w wodę. Część proponowanych przez nas skalerów wyposażona jest w źródło światła LED, które poprawia funkcjonalność urządzenia. To samo dotyczy także włącznika nożnego, który stanowi część zestawu i znacząco ułatwia lekarzowi pracę z urządzeniem w trakcie trwania zabiegu odkamieniania. Oferujemy także w zestawie wymienne końcówki skalera, zapasowe uszczelki, zasilacz i klucz dynamometryczny do wymiany ww. Końcówek.

Skaler stomatologiczny w sklepie online

Poprzez sklep oferujemy Państwu różnego rodzaju skalery stomatologiczne wraz z niezbędnymi akcesoriami. Wszystko dostępne w konkurencyjnych cenach. Dystrybuowane przez nas akcesoria medyczne cieszą się zaufaniem i pozytywnymi opiniami dotychczasowych klientów, co oznacza, że warto skorzystać z naszej oferty. Dlatego zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami konkretnych modeli. Na pewno znajdą Państwo w naszym asortymencie sprzęt, który najbardziej wpasuje się w oczekiwania lekarzy weterynarii i właścicieli zwierząt. Spełni wszystkie pokładane w nim nadzieje co do efektów.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie sklepu.