EKG


Elektrokardiograf to urządzenie, które dostarcza informacji o częstotliwości i rytmie pracy serca i wewnątrzkomórkowym przewodnictwie impulsów elektrycznych w mięśniu sercowym. Badanie EKG w weterynarii jest wykonywane, gdy zwierze dozna nagłego wstrząsu, duszności, zaburzeń elektrolitowych, a także w momencie zakażenia sinicami. Badanie EKG jest również przeprowadzane, jeśli zwierzę przeszło zabieg pericardiosenezy lub zmaga się z chorobami układowymi, które wpływają na serce. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani zakupem profesjonalnego EKG weterynaryjnego, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Czytaj więcej

EKG weterynaryjne - sklep internetowy głovacki.vet

W ofercie naszego sklepu znajdziesz wysokiej jakości elektrokardiografy, stosowane w gabinetach weterynaryjnych na terenie całej Polski. Posiadamy EKG jednoodprowadzeniowe oraz szcześcioodprowadzeniowe. Urządzenia te pozwalają na nagrywanie, przechowywanie i analizowanie EKG w zaledwie 30 sekund. Dzięki tym innowacyjnym sprzętom można magazynować elektrokardiogramy na smartfonie lub tablecie. Nowoczesne EKG weterynaryjne są przenośne, dzięki czemu doskonale sprawdzają się podczas wizyt domowych. W naszej ofercie dostępne są również urządzenia tradycyjne. Posiadamy specjalistyczne weterynaryjne EKG, umieszczone na specjalnej konstrukcji. Tak zaawansowane sprzęty są wyposażone w drukarkę, profesjonalne systemy oraz kolorowy ekran dotykowy. Wybierając produkt glovacki.vet, możesz liczyć na dostawę i montaż urządzenia.Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą EKG weterynaryjnego.

EKG weterynaryjne - opinie

Weterynaryjne EKG dostępne na naszej stronie są wybierane przez klientów z całej Polski i cieszą się świetnymi opiniami. Według konsumentów ich główną zaletą jest jakość wykonania i trwałość. Wszystkie oferowane przez nas elektrokardiografy weterynaryjne pochodzą od znanych producentów, docenianych w Polsce i innych państwach Europy. W naszym asortymencie EKG weterynaryjnego nie znajdziesz urządzeń sprowadzanych z niepewnych źródeł. Satysfakcja klientów to nasz priorytet.

EKG weterynaryjne - cena

Ceny EKG weterynaryjnych są zróżnicowane. Zależą od typów urządzeń. Najtańsze są sprzęty przenośne jednooodprowadzeniowe i sześcioodprowadzeniowe. Nieco droższe są weterynaryjne EKG umieszczone na specjalnych stelażach, wyposażone w dotykowy ekran i drukarkę. Są to sprzęty zaawansowane, posiadające profesjonalne systemy i wiele dodatkowych funkcji. Zachęcamy Państwa do sprawdzenia oferty i wybrania EKG weterynaryjnego dopasowanego do indywidualnych potrzeb. W razie wątpliwości zapraszamy do kontaktu. Chętnie doradzimy i odpowiemy na wszystkie pytania.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie sklepu.