Respiratory i akcesoria


Jeśli szukają Państwo wysokiej jakości respiratora dla zwierząt lub innych akcesoriów weterynaryjnych do reanimacji, w naszej ofercie znaleźć można odpowiedni specjalistyczny sprzęt, który sprawdzi się zarówno w mniejszym gabinecie, jak i w klinice. 

Respirator dla zwierząt wielokrotnie przydaje się w ramach praktyki weterynaryjnej, wspomagając oddychanie i nierzadko ratując w ten sposób życie pacjenta, a także umożliwiając znieczulenie go za pomocą narkozy. Jest to sprzęt zaawansowany technologicznie, którego podzespoły pozwalają lekarzowi weterynarii na skuteczne leczenie pacjentów. Ponadto gwarantujemy, że gdy w grę wchodzi profesjonalny respirator, ceny, jakie proponujemy, spełnią Państwa oczekiwania!

Czytaj więcej

Profesjonalne respiratory w niskiej cenie

W naszej ofercie dostępne są respiratory weterynaryjne kompatybilne ze wszystkimi aparatami do narkozy wziewnej dla małych zwierząt, kompaktowe urządzenia odpowiednie do sal operacyjnych o niewielkim metrażu, respiratory pneumatyczne kompatybilne z aparatami do anestezji w systemie półzamkniętym oraz zestawy reanimacyjne dla zwierząt, które mogą przydać się w nagłych wypadkach. Wiele zaawansowanych urządzeń posiada wbudowany system monitoringu, który czuwa nad prawidłowymi parametrami życiowymi pacjenta, co zapewnia mu większe bezpieczeństwo i pozwala na odpowiednią opiekę lekarza weterynarii. Dodatkowo w wentylatorze weterynaryjnym renomowanego producenta zastosowany został mikroprocesor, który umożliwia ustawienie niezależnych od siebie parametrów wentylacji. Poszczególne urządzenia dostępne w naszej ofercie opatrzone są szczegółową specyfikacją, jednak chętnie doradzimy Państwu w kwestii wyboru najbardziej odpowiedniego respiratora lub wentylatora weterynaryjnego. W ramach oferty proponujemy również elementy montażowe do niektórych modeli.

W naszym sklepie internetowym dostępnych jest wiele modeli respiratorów dla zwierząt, wentylatorów weterynaryjnych, a także zestawów reanimacyjnych dla zwierząt i innych akcesoriów, które mogą okazać się niezbędne podczas ratowania życia w trakcie pracy lekarza. Dostępne w naszej ofercie respiratory weterynaryjne to zaawansowany technologicznie sprzęt najwyższej jakości, dlatego tak często znajduje zastosowanie w gabinetach i lecznicach weterynaryjnych oraz cieszy się doskonałymi opiniami lekarzy weterynarii. Ceny respiratorów dla zwierząt nie należą do niskich, oferujemy jednak najwyższej klasy urządzenia. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą respiratorów i wentylatorów weterynaryjnych w naszym sklepie internetowym.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie sklepu.