Kategorie

Filtruj według

Cena

Cena

  • Zakres: 1 034,00 zł - 44 710,00 zł

Marka

Marka

Respiratory i akcesoria

Aktywne filtry

Jeśli szukają Państwo wysokiej jakości respiratora dla zwierząt lub innych akcesoriów weterynaryjnych do reanimacji, w naszej ofercie znaleźć można odpowiedni specjalistyczny sprzęt, który sprawdzi się zarówno w mniejszym gabinecie, jak i w klinice.

Czytaj więcej

Respirator dla zwierząt wielokrotnie przydaje się w ramach praktyki weterynaryjnej, wspomagając oddychanie i nierzadko ratując w ten sposób życie pacjenta, a także umożliwiając znieczulenie go za pomocą narkozy. Jest to sprzęt zaawansowany technologicznie, którego podzespoły pozwalają lekarzowi weterynarii na skuteczne leczenie pacjentów.

W naszej ofercie dostępne są respiratory weterynaryjne kompatybilne ze wszystkimi aparatami do narkozy wziewnej dla małych zwierząt, kompaktowe urządzenia odpowiednie do sal operacyjnych o niewielkim metrażu, respiratory pneumatyczne kompatybilne z aparatami do anestezji w systemie półzamkniętym oraz zestawy reanimacyjne dla zwierząt, które mogą przydać się w nagłych wypadkach. Wiele zaawansowanych urządzeń posiada wbudowany system monitoringu, który czuwa nad prawidłowymi parametrami życiowymi pacjenta, co zapewnia mu większe bezpieczeństwo i pozwala na odpowiednią opiekę lekarza weterynarii. Dodatkowo w wentylatorze weterynaryjnym renomowanego producenta zastosowany został mikroprocesor, który umożliwia ustawienie niezależnych od siebie parametrów wentylacji. Poszczególne urządzenia dostępne w naszej ofercie opatrzone są szczegółową specyfikacją, jednak chętnie doradzimy Państwu w kwestii wyboru najbardziej odpowiedniego respiratora lub wentylatora weterynaryjnego. W ramach oferty proponujemy również elementy montażowe do niektórych modeli.

W naszym sklepie internetowym dostępnych jest wiele modeli respiratorów dla zwierząt, wentylatorów weterynaryjnych, a także zestawów reanimacyjnych dla zwierząt i innych akcesoriów, które mogą okazać się niezbędne podczas ratowania życia w trakcie pracy lekarza. Dostępne w naszej ofercie respiratory weterynaryjne to zaawansowany technologicznie sprzęt najwyższej jakości, dlatego tak często znajduje zastosowanie w gabinetach i lecznicach weterynaryjnych oraz cieszy się doskonałymi opiniami lekarzy weterynarii. Ceny respiratorów dla zwierząt nie należą do niskich, oferujemy jednak najwyższej klasy urządzenia. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą respiratorów i wentylatorów weterynaryjnych w naszym sklepie internetowym.