Lampy bakteriobójcze przepływowe


Lampy przepływowe oddziałują na powietrze oraz powierzchnie promieniami UV-C, skutecznie usuwając bakterie, grzyby, wirusy i pleśnie.

Lampy bakteriobójcze przepływowe - sklep internetowy

W naszym sklepie dostępny jest szeroki wybór lamp bakteriobójczych przepływowych. Posiadamy modele z mechanicznymi licznikami czasu pracy oraz nieco tańsze urządzenia bez licznika. Oferowane przez nas lampy skutecznie dezynfekują powietrze i powierzchnie. Są wybierane do gabinetów weterynaryjnych, a także laboratoriów, izb przyjęć, bloków operacyjnych i sal chorych. Lampa bakteriobójcza to obowiązkowy element wyposażenia każdego pomieszczenia, w którym wykonuje się zabiegi wymagające stuprocentowej sterylności.

Czytaj więcej

Oferowane przez nas przepływowe lampy bakteriobójcze są w pełni bezpieczne dla ludzkiego życia i zdrowia. Ich działanie nie powoduje żadnych skutków ubocznych, dzięki czemu mogą być stosowane, gdy w pomieszczeniu przebywają pacjenci i personel. Należy jednak pamiętać, że ważny jest ich właściwy montaż. Przede wszystkim powinny być umieszczone na odpowiedniej wysokości, według zaleceń producenta. Ponadto bardzo istotna jest regularna wymiana promienników. Duże znaczenie ma również ich dobór i czyszczenie. Jeśli są Państwo zainteresowani zakupem lampy bakteriobójczej przepływowej, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu. Chętnie udzielimy Państwu informacji na temat każdej lampy bakteriobójczej, znajdującej się w naszej bogatej ofercie.

Lampy bakteriobójcze przepływowe - opinie

Lampy przepływowe bakteriobójcze dostępnej w naszym asortymencie posiadają świetne opinie. Wybierane są do szpitali, lecznic i gabinetów weterynaryjnych oraz prywatnych gabinetów lekarskich. Ich ogromna popularność wynika z faktu, iż skutecznie zapobiegają zakażeniom i rozwojowi chorób. Ponadto gwarantują odpowiedni poziom czystości mikrobiologicznej pomieszczeń i zapewniają bezpieczeństwo personelowi oraz pacjentom. Dodatkowo dzięki nim nie trzeba stosować środków dezynfekujących, które mogłyby niekorzystnie wpływać na stan zdrowia. Lampy bakteriobójcze to znacznie zdrowsza dla zwierzęcych organizmów alternatywa ciężkich środków do dezynfekcji.

Oferowane przez nas lampy przepływowe bakteriobójcze pochodzą od zaufanych i sprawdzonych producentów, którzy swoje towary tworzą z należytą starannością. Wszystkie lampy dostępne w naszym sklepie wykonane są z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu służą przez lata. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jesteśmy pewni, że znajdziecie u nas Państwo produkt, który dopasowany do indywidualnych potrzeb oraz preferencji. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Zapraszamy także do naszego biura handlowego, mieszczącego się przy ul. Akacjowej 8 w Bukowcu. Jesteśmy przekonani, że znajdą Państwo u nas lampę bakteriobójczą .

 

 

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie sklepu.