Igłotrzymacze

Igłotrzymacze

Igłotrzymacz Mayo-Hegar 15 cm

153415
109,50 zł netto
134,69 zł brutto
Igłotrzymacz Hegar o długości 150 mm Igłotrzymacz Hegar jest narzędziem chirurgicznym o wielorazowym użytku. Regularna dezynfekcja w żadnym stopniu nie wpływa niekorzystnie na własności produktu. Igłotrzymacz Hegar służy do fachowego przytrzymywania igieł podczas zabiegów operacyjnych. Wyróżnia się perfekcyjnie wyważoną częścią chwytną o pierścieniowym...

W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo między innymi igłotrzymacze weterynaryjne, które znajdują zastosowanie nie tylko w gabinetach, ale także w groomingu. W weterynarii służą przede wszystkim do podtrzymywania nici w trakcie zabiegów chirurgicznych. Igłotrzymacze różnią się między sobą kształtem oraz rozmiarem, umożliwiając wykonywanie zabiegów operacyjnych odpowiednio w przypadku poszczególnych obszarów ciała zwierzęcia. Wszystkie igłotrzymacze w naszej ofercie zapewniają maksymalne bezpieczeństwo zarówno doktorowi weterynarii, jak i pacjentowi.

Czytaj więcej

Igłotrzymacze dostępne w naszej ofercie to produkty najwyższej jakości, wykonane z trwałych i bezpiecznych materiałów powszechnie stosowanych w przypadku wielu narzędzi chirurgicznych, takich jak stal nierdzewna oraz wolfram. Ergonomiczna ich forma zapewnia możliwość bezpiecznego użytkowania podczas zabiegów wymagających ogromnej precyzji. W naszym sklepie internetowym dostępne są zarówno igłotrzymacze z okularowym chwytem, jak i takie o klinowym kształcie, przeznaczone do innych czynności, na przykład do wykonywania płytszych szwów. Wersje klinowe są proste w użytkowaniu i przyspieszają pracę lekarza. Wyposażono je w gładką blokadę wewnętrzną.

Igłotrzymacze - oferta 

Dostępne w naszym sklepie internetowym igłotrzymacze do gabinetu weterynaryjnego to narzędzia o doskonałej jakości, wyposażone w bardzo wytrzymałe, wymienne po zużyciu szczęki umożliwiające bezpieczne mocowanie igły podczas zabiegów w lecznicy weterynaryjnej. Stal nierdzewna, z której są wykonane narzędzia chirurgiczne, spełnia wymagania zgodnie z przyjętymi normami. Znajdą Państwo w naszym sklepie również igłotrzymacze weterynaryjne o delikatnych, miedzianych szczękach.

Niektóre z dostępnych igłotrzymaczy są odpowiednie do zabiegów w obszarze oka, inne z kolei - z samoblokującą zapadką - nadają się najlepiej do operacji w okolicach jamy brzusznej. W ofercie znajduje się także igłotrzymacz asymetryczny, a wersje z częścią chwytającą o strukturze waflowej, które gwarantują pewne i stabilne prowadzenie igły. Posiadamy również w asortymencie igłotrzymacze z częścią nożycową, które pozwalają na jednoczesne prowadzenie igły i cięcie nici, bez konieczności zmiany instrumentu - w taki model szczególnie warto wyposażyć swój gabinet weterynaryjny.

Proponujemy Państwu szeroki wybór igłotrzymaczy, które są niezbędne podczas wielu operacji wykonywanych w zawodzie lekarza weterynarii. Opinie o dostępnych w naszej ofercie narzędziach potwierdzają, że jest to sprzęt bardzo trwały i wygodny w użyciu. Ceny poszczególnych igłotrzymaczy różnią się w zależności od specyfikacji. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie sklepu.