Kategorie

Filtruj według

Cena

Cena

  • Zakres: 969,00 zł - 13 271,00 zł

Aplikatory gazowe i dmuchawy

Aktywne filtry

W tej kategorii znajdą Państwo aplikatory gazowe, które mają szereg zastosowań w praktyce weterynaryjnej, przede wszystkim podczas wykonywania jej w terenie. Wysokiej jakości aplikatory gazowe są odpowiednie do unieruchomienia i usypiania dzikich lub agresywnych zwierząt, aby móc zapewnić im bezpieczny transport do lecznicy lub udzielić odpowiedniej pomocy. W naszej ofercie dostępne są różnorodne modele broni Palmera, strzykawki, naboje z gazem, złącza strzykawkowe oraz celowniki do aplikatorów. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą aplikatorów do usypiania zwierząt.

Aplikatory gazowe - broń do usypiania zwierząt

W naszym sklepie internetowym oferujemy najwyższej jakości broń Palmera, służącą do usypiania zwierząt, czyli aplikatory gazowe do zdalnej iniekcji, które nierzadko okazują się niezbędne podczas bezpiecznego odłowu wszystkich gatunków zwierząt. Strzelby pneumatyczne wykorzystywane są przez służby weterynaryjne do iniekcji zwierząt na odległość, kiedy wymaga tego sytuacja. Często zdarza się, że dzikie zwierzę potrzebuje profesjonalnej pomocy lekarza weterynarii, jednak ze względu na płochliwość oraz poczucie zagrożenia, trudno je schwytać - wtedy warto wykorzystać aplikator do usypiania zwierząt. Pneumatyczna broń Palmera wystrzeliwuje z dużej odległości pociski-zastrzyki wypełnione substancją usypiającą, która pozwala unieruchomić zwierzę na pewien czas, dzięki czemu lekarz może opatrzyć jego ranę lub przetransportować je do kliniki, nie martwiąc się o bezpieczeństwo swoje i zwierzęcia.

Podanie środka do usypiania zwierząt za pomocą broni Palmera może również okazać się niezbędne w przypadku agresywnych psów, a nawet bardzo zdziczałych kotów, którym lekarz chce udzielić pomocy medycznej - w takich sytuacjach podanie narkozy często jest jedynym rozwiązaniem, aby uratować zwierzę. Podobnie jak w przypadku innych rodzajów broni pneumatycznej, należy mieć specjalne pozwolenie na korzystanie ze strzelby, a także odpowiednie umiejętności strzeleckie, które pozwolą na sprawne i skuteczne odławianie zwierząt na odległość. W naszej ofercie znajdą Państwo wiele rodzajów broni do usypiania zwierząt, które umożliwiają strzelanie z różnych odległości. Dostępne są także wszystkie dodatkowe elementy niezbędne do odławiania zwierząt, takie jak strzykawki o różnej pojemności, naboje z CO2 (pomagają w wystrzale strzykawki ze środkiem usypiającym) i inne.

Broń do usypiania zwierząt i środki usypiające

W naszej ofercie proponujemy jedynie sprawdzone produkty, wykonane z najwyższej jakości materiałów, zapewniające komfortowe użytkowanie, wysoką skuteczność oraz niezawodność. Ceny aplikatorów gazowych różnią się w zależności od konkretnego modelu broni. Produkty dostosowane są do różnych gatunków zwierząt, o różnej masie i wielkości, dlatego łatwo można dobrać odpowiedni aplikator weterynaryjny lub broń do zwierzęcia. Zapewniamy serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny, a także fachowe doradztwo w zakresie wyboru, dlatego rekomendowane przez nas aplikatory do usypiania zwierząt cieszą się tak dobrymi opiniami.