Worki i obiegi oddechowe


Czasem zdarza się, że pupil zachoruje albo ulegnie wypadkowi, w wyniku czego konieczne okazuje się przeprowadzenie operacji. Oczywiście trzeba pamiętać o komforcie zwierzęcia, dlatego niezbędna jest anestezja, czyli znieczulenie. W jaki sposób ją podać? Jedna z możliwości zakłada zastosowanie worków oddechowych, które możecie znaleźć w naszym sklepie.

Worek do oddychania dla zwierząt

Worek oddechowy to niezbędny element każdego gabinetu weterynaryjnego. Pozwala na wspomaganie oddechu pupili, jak i podanie im znieczulenia w formie wziewnej. Dzięki temu mały pacjent będzie mieć zapewniony komfort, ponieważ nieprzyjemność spowodowana zabiegiem zostanie ograniczona do minimum.

Nasze worki oddechowe wyróżniają się solidną konstrukcją, pozwalającą na zastosowanie ich praktycznie w każdych warunkach. Niewielkie gabaryty umożliwiają wykorzystanie ich we wszelkich gabinetach — zarówno tych małych, jak i dużych. Stawiamy na wysoką jakość i staramy się, abyście byli w pełni zadowoleni, dlatego oferowane produkty pochodzą tylko i wyłącznie od zaufanych dostawców. Jak wiadomo, każdy weterynarz chce, by leczenie małych pacjentów odbywało się sprawnie i w pełni wydajnie. Świetnie zdajemy sobie z tego sprawę i to jeden z głównych powodów, ze względu na które możecie na nas liczyć! Jesteście zainteresowani proponowanymi workami oddechowymi? Jeżeli tak — zapoznajcie się z całą ofertą!

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie sklepu.