Kategorie

Filtruj według

Cena

Cena

  • Zakres: 213,00 zł - 1 722,00 zł

Siatki i sieci

Aktywne filtry

Oferta sklepu internetowego Głowacki-Vet obejmuje zróżnicowany asortyment sieci i siatek na zwierzęta, umożliwiających ich bezpieczne łapanie. 

Nawet oswojony z domownikami czworonóg potrafi być wyjątkowo płochliwy. Złapanie go bez specjalnej siatki dla zwierząt staje się mocno utrudnione lub wręcz niemożliwe. Nasze produkty nadają się również do użytku profesjonalnego - gdy ma się do czynienia z osobnikiem bardziej agresywnym, dodatkowy dystans uzyskany dzięki długiemu uchwytowi zminimalizuje niebezpieczeństwo uszkodzenia ciała w trakcie łapania. Drobne oczka wybranych modeli siatek na zwierzęta niwelują ponadto potencjalne zaplątywanie się schwytanego zwierzęcia w sieć.  

Właściwe siatki dla odpowiedniego gatunku zwierząt

W przypadku niektórych zwierząt jak np. koty, przy wyborze właściwego produktu należy wziąć pod uwagę ewentualność ich wspięcia się przykładowo wysoko na drzewo albo dach. Dlatego szczególnie wskazane są wówczas siatki na zwierzęta, które zaprojektowane zostały ze specjalnym, długim uchwytem. Jego aluminiowa rękojeść jest lekka i bardzo wytrzymała, gwarantując pewny chwyt, zaś mocna obręcz ułatwia skuteczne manewrowanie całością konstrukcji. 

Specjalny sznurek blokuje wydostanie się z siatki znajdującemu się w niej zwierzęciu, stanowiąc dla niego dodatkowy środek bezpieczeństwa. Posiadamy w asortymencie także ceniony przez wielu nabywców model siatki dla zwierząt z obręczą, która otwiera się i zamyka poprzez ruch dodatkowej dźwigni na prowadnicy.

W propozycjach Głowacki-Vet znajduje się również praktyczna propozycja dla klientów, zainteresowanych poskromem typu Y, a którzy są już w posiadaniu siatki Dura-Flex na zwierzęta. W tej kategorii naszego sklepu internetowego znajduje się wygodny zestaw do przebudowy, z którym za pomocą specjalnych nakładek bez trudu stworzy się poszukiwany rodzaj poskromu. 

Siatki dla zwierząt EZ Nabber o innowacyjnej konstrukcji to bezpieczeństwo zarówno podopiecznego, jak i opiekuna. Jeżeli przy chwytaniu występuje np. obawa podrapania, jej innowacyjna konstrukcja będzie stanowić najlepsze rozwiązanie problemu. Zmniejszy się za jej pomocą poziom stresu zwierzęcia, które nie będzie musiało być chwytane do rąk, zaś przez oczka siatki z łatwością będzie można wykonać zastrzyk lub podać lek. 

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi opisami naszych wytrzymałych siatek na zwierzęta, efektywnie zwiększających bezpieczeństwo ludzi i zwierząt podczas ich łapania.