Kategorie

Filtruj według

Cena

Cena

  • Zakres: 246,00 zł - 812,00 zł

Marka

Marka

Lampy UV bezpośredniego działania

Aktywne filtry

Higiena w gabinecie weterynaryjnym ma ogromne znaczenie. To właśnie tam specjaliści przyjmują czworonożnych i pierzastych pacjentów, którzy wymagają leczenia. Dlatego też należy zadbać o to, aby znajdowało się w nim możliwie jak najmniej bakterii, wirusów czy chorobotwórczych draobnoustrojów. Ozonowanie pomieszczeń po każdym odwiedzającym je pacjencie mija się z celem ze względów nie tylko ekonomicznych, ale i czasowych. Alternatywą dla tego rozwiązania są dostępne w tej kategorii naszego sklepu wysokiej jakości lampy bakteriobójcze bezpośredniego działania.

Czytaj więcej

Lampy UV bezpośredniego działania

Lampy UV, które mogą Państwo u nas kupić, to wyjątkowe produkty wysokiej jakości. Charakteryzują się bardzo wysokim poziomem wykonania i trwałością. Dzięki ich działaniu możliwe jest utrzymanie czystości mikrobiologicznej w pomieszczeniach. Światło ultrafioletowe od wielu lat uznawane jest za jeden z najskuteczniejszych środków dezynfekujących. To właśnie dlatego lampy bakteriobójcze znajdują zastosowanie nie tylko w gabinetach weterynaryjnych, ale także w zwykłych gabinetach lekarskich, na salach chorych, w szpitalach, w przemyśle farmaceutycznym, spożywczym i kosmetycznym.

Dostępne w naszym asortymencie produkty do urządzenia renomowanych producentów, z których korzysta wiele osób na terenie naszego kraju i nie tylko. Charakteryzują się one niesamowitą skutecznością, dzięki czemu lekarze weterynarii mają pewność, że zarówno oni, jak i ich pacjenci przebywają w czystym otoczeniu i nie grozi im żadna przypadkowa infekcja.

Postaw na specjalistów

Nasza firma funkcjonuje w branży już od wielu lat, cały czas dostarczając Państwu najlepsze rozwiązania do gabinetów weterynaryjnych. Posiadamy ogromne doświadczenie, które pozwoliło nam na przygotowanie oferty, dzięki której można skompletować ekwipunek niezbędny do realizacji pracy specjalisty. Profesjonalne wyposażenie gabinetów weterynaryjnych, które oferujemy w naszym sklepie, pochodzi od zaufanych producentów i dostawców, przez co mamy pewność, że jest ono w pełni sprawne i skuteczne.

Staramy się, aby ceny oferowanych przez nas produktów były możliwie jak najbardziej atrakcyjne. Dzięki temu znacznie więcej osób będzie mogło pozwolić sobie na oferowane przez nas wysokiej klasy rozwiązania. Opinie naszych dotychczasowych klientów są bardzo pozytywne. Wspominali oni w nich, że bardzo cenią sobie profesjonalną obsługę oraz są pod wrażeniem jakości produktów, które zamówili.