Kategorie

Filtruj według

Cena

Cena

  • Zakres: 480,00 zł - 145 800,00 zł

Lampy operacyjne

Aktywne filtry

Operacja, mniejszy zabieg chirurgiczny, sterylizacja - wszystkie te zabiegi wymagają ogromnej precyzji. Żaden weterynarz nie jest w stanie dobrze wykonać swojej pracy bez odpowiedniego oświetlenia. Profesjonalna lampa operacyjna o dużej mocy i długiej żywotności powinna znaleźć się w każdym gabinecie weterynaryjnym.

Lampy operacyjne - idealne do zabiegów weterynaryjnych

Odpowiednio dobrana lampa operacyjna znacznie usprawni proces wykonywania każdego zabiegu. Szczególnie istotna jest moc oświetlenia - generowane przez nią światło powinno być jak najintensywniejsze. W Głowacki-Vet znajdziesz lampę operacyjną o nawet o natężeniu 100,000 lux przy 1 m dystansu, co gwarantuje idealne oświetlenie nawet niewielkiego obszaru. Warto wspomnieć o tym, że dostępne u nas modele nie produkują ciepła. Ich światło może być skierowane na pacjenta nawet przez kilka godzin.

Podczas zaopatrywania gabinetu weterynaryjnego, warto zaopatrzyć się w lampę operacyjną wyposażoną w kółka. Dzięki temu rozwiązaniu, możesz swobodnie manewrować oświetleniem podczas wykonywania zabiegów. Znajdziesz u nas również modele sufitowe, które gwarantują pełną swobodę ruchów. Wybierz odpowiednią lampę operacyjną już teraz w Głowacki-Vet.