Kategorie

Filtruj według

Cena

Cena

  • Zakres: 47,00 zł - 1 107,00 zł

Narzędzia okulistyczne

Aktywne filtry

W tej kategorii znajdą Państwo najwyższej jakości specjalistyczne okulistyczne  narzędzia weterynaryjne, które umożliwiają lekarzom weterynarii przeprowadzenie operacji na oku zwierzęcia. Profesjonalne narzędzia okulistyczne od renomowanych producentów umożliwiają wykonanie zarówno prostych, jak i bardziej skomplikowanych zabiegów. W naszej ofercie dostępne są takie narzędzia okulistyczne jak nożyczki mikro-chirurgiczne, mikroigłotrzymacz, igłotrzymacz weterynaryjny czy pętla soczewkowa oraz inne narzędzie niezbędne do wykonywania zabiegów chirurgicznych w obszarze oka.

Czytaj więcej

Narzędzia okulistyczne weterynaryjne wykonane są z najwyższej jakości stali nierdzewnej, która zapewnia im trwałość, odporność na wszelkie uszkodzenia i czynniki zewnętrzne, a także nie wywołuje reakcji alergicznych. Dostępne w naszej ofercie okulistyczne narzędzia weterynaryjne wykonane zostały z największą precyzją, dzięki czemu zapewniają lekarzom weterynarii wysoki komfort pracy. Ponadto ten specjalistyczny sprzęt okulistyczny dla doktorów weterynarii charakteryzuje się ergonomicznym kształtem i wytrzymałością, co bezpośrednio wpływa na wygodę i bezpieczeństwo ich użytkowania.

Okulistyczne narzędzia weterynaryjne wykorzystywane są przez lekarzy weterynarii między innymi podczas usuwania zmętnienia soczewki oka, podczas zabiegów dokonywanych na rogówce oka, czy też podczas zabiegów irydektomii, to jest udrożnienia kąta przesączenia poprzez przypodstawne wycięcie tęczówki oka. Narzędzia okulistyczne weterynaryjne dostępne w ofercie naszego sklepu wykonane są z najwyższej jakości stopu stali nierdzewnej. Igłotrzymacz weterynaryjny posiada smukłą część roboczą z wewnętrznym rowkiem i blokadę do szybkiego przymocowania igły. Nożyczki mikro-chirurgiczne, igłotrzymacz i inne okulistyczne narzędzia weterynaryjne do zabiegów przeznaczone są do wielokrotnego użytku, należy je jednak sterylizować odpowiednimi środkami przed i po każdym zabiegu. Wszystkie okulistyczne narzędzia weterynaryjne z naszej oferty są zarówno precyzyjne, jak i delikatne, dzięki czemu gwarantuję skuteczność i bezpieczeństwo przeprowadzanych przez lekarza zabiegów.

Rekomendujemy Państwu jedynie sprzęt najlepszych, renomowanych producentów. Nasze produkty cieszą się doskonałymi opiniami lekarzy weterynarii, którzy skorzystali z naszych usług. Ceny poszczególnych narzędzi różnią się między sobą w zależności od producenta, parametrów i przeznaczenia. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszym asortymentem - cały sprzęt objęty jest gwarancją.