Kamery endoskopowe


W tej kategorii znajdą Państwo zaawansowane technologicznie kamery endoskopowe, które umożliwiają lekarzom weterynarii nagrywanie i przechowywanie obrazów o wysokiej rozdzielczości. Kamery endoskopowe do telefonu, działające za pomocą portu USB, są samowystarczalne, a funkcja robienia zdjęć i zapisu video pozwala na skuteczniejsze wykonanie badania i, co za tym idzie, postawienie trafnej diagnozy w krótkim czasie. W naszej ofercie znajdą Państwo wiele modeli urządzeń o różnych parametrach.

Czytaj więcej

Kamery inspekcyjne endoskopowe – wysokiej jakości urządzenia

Kamera endoskopowa to bardzo niewielkie urządzenie, które można w prosty sposób podłączyć do telefonu lub tabletu poprzez Wi-Fi po to, aby obraz na żywo wyświetlał się na ekranie. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo między innymi bezprzewodowe, cyfrowe kamery endoskopowe inspekcyjne, które gwarantują doskonałą jakość obrazu i nadają się do celów naukowych, EMR i edukacyjnych. Urządzenie jest bardzo poręczne, lekkie i zajmuje bardzo mało miejsca w gabinecie, dodatkowo łatwo je transportować, więc można je zabrać na wizytę w terenie. Tak niewielki sprzęt daje bardzo szerokie możliwości diagnostyczne, pozwala w intuicyjny sposób nagrać dany obraz i zapisać go w pamięci telefonu. 

W ten bardzo prosty sposób lekarz weterynarii może stworzyć dokumentację stanu zdrowia pacjenta. Ma stały dostęp do nagranych filmów i w razie potrzeby może do nich zajrzeć, co przydaje się np. w przypadku konsultacji z innym lekarzem. Kamera endoskopowa pozwala przede wszystkim na wczesne rozpoznanie patologii, a to umożliwia szybszą i bardziej efektywną diagnozę. Dodatkowo to właśnie kamery inspekcyjne endoskopowe odpowiadają za zwiększenie kontroli nad stanem zdrowia badanego zwierzęcia za sprawą nagrywania i odtwarzania filmów w czasie rzeczywistym. Wiele urządzeń z tej kategorii posiada dodatkowe funkcje zwiększające komfort użytkowania, na przykład regulacja intensywności oświetlenia LED. Dodatkową zaletą tych urządzeń jest także możliwość pokazania video z badania klientowi, co pozwoli na łatwiejsze wyjaśnienie diagnozy.

Kamera endoskopowa do telefonu – precyzyjne badanie i diagnoza

W naszym sklepie weterynaryjnym dostępne są urządzenia od najbardziej renomowanych producentów, które cieszą się najlepszymi opiniami lekarzy weterynarii. Dodatkowo oferujemy atrakcyjne ceny, a także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie sklepu.