Kategorie

Filtruj według

Cena

Cena

  • Zakres: 5 787,00 zł - 5 788,00 zł

Kamery endoskopowe

Aktywne filtry

W tej kategorii znajdą Państwo zaawansowane technologicznie kamery endoskopowe, które umożliwiają lekarzom weterynarii nagrywanie i przechowywanie obrazów o wysokiej rozdzielczości. Kamery endoskopowe do telefonu, działające za pomocą portu USB, są samowystarczalne, a funkcja robienia zdjęć i zapisu video pozwala na skuteczniejsze wykonanie badania i, co za tym idzie, postawienie trafnej diagnozy w krótkim czasie. W naszej ofercie znajdą Państwo wiele modeli urządzeń o różnych parametrach.

Czytaj więcej

Kamery inspekcyjne endoskopowe – wysokiej jakości urządzenia

Kamera endoskopowa to bardzo niewielkie urządzenie, które można w prosty sposób podłączyć do telefonu lub tabletu poprzez Wi-Fi po to, aby obraz na żywo wyświetlał się na ekranie. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo między innymi bezprzewodowe, cyfrowe kamery endoskopowe inspekcyjne, które gwarantują doskonałą jakość obrazu i nadają się do celów naukowych, EMR i edukacyjnych. Urządzenie jest bardzo poręczne, lekkie i zajmuje bardzo mało miejsca w gabinecie, dodatkowo łatwo je transportować, więc można je zabrać na wizytę w terenie. Tak niewielki sprzęt daje bardzo szerokie możliwości diagnostyczne, pozwala w intuicyjny sposób nagrać dany obraz i zapisać go w pamięci telefonu. 

W ten bardzo prosty sposób lekarz weterynarii może stworzyć dokumentację stanu zdrowia pacjenta. Ma stały dostęp do nagranych filmów i w razie potrzeby może do nich zajrzeć, co przydaje się np. w przypadku konsultacji z innym lekarzem. Kamera endoskopowa pozwala przede wszystkim na wczesne rozpoznanie patologii, a to umożliwia szybszą i bardziej efektywną diagnozę. Dodatkowo to właśnie kamery inspekcyjne endoskopowe odpowiadają za zwiększenie kontroli nad stanem zdrowia badanego zwierzęcia za sprawą nagrywania i odtwarzania filmów w czasie rzeczywistym. Wiele urządzeń z tej kategorii posiada dodatkowe funkcje zwiększające komfort użytkowania, na przykład regulacja intensywności oświetlenia LED. Dodatkową zaletą tych urządzeń jest także możliwość pokazania video z badania klientowi, co pozwoli na łatwiejsze wyjaśnienie diagnozy.

Kamera endoskopowa do telefonu – precyzyjne badanie i diagnoza

W naszym sklepie weterynaryjnym dostępne są urządzenia od najbardziej renomowanych producentów, które cieszą się najlepszymi opiniami lekarzy weterynarii. Dodatkowo oferujemy atrakcyjne ceny, a także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą.