Kategorie

Filtruj według

Cena

Cena

  • Zakres: 15,00 zł - 5 599,00 zł

Koncentratory tlenu

Aktywne filtry

Każdy właściciel zwierzęcia doskonale zdaje sobie sprawę, jak wiele korzyści ma posiadanie pupilów. Dzieci lepiej się rozwijają, szybciej osiągają pewność siebie i są spokojniejsze od swoich rówieśników, a ryzyko wystąpienia u nich alergii zmniejsza się aż o 50%. Dzięki zwierzakom uczymy się cierpliwości oraz odpowiedzialności. Jednak zwierzęta, jak każde inne żywe istoty, muszą być objęte troską, aby żyły jak najdłużej. Dlatego w trosce o utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia zwierzęcia oferujemy lekarzom pracującym w gabinetach weterynaryjnych wysokiej jakości urządzenia z tlenem.

Koncentrator tlenu – działanie

Weterynaryjne koncentratory tlenu umożliwiają wykonanie znieczulenia ogólnego przez anestezjologa. Potocznie są nazywane narkozą. Mogą być wykorzystane podczas poważnych operacji oraz rutynowych badań np. RTG.

Czytaj więcej

Urządzenia z tlenem obejmują: koncentraty tlenu, nawilżacz butelkowy, przepływomierz, butlę tlenową 10 l oraz reduktor tlenu. Wszystkie sprzęty, które oferujemy Państwu, są wysokiej jakości, dlatego stosowanie ich może zmniejszyć czynniki ryzyka, na które mają wpływ: wiek zwierzęcia, jego rasa lub genetyczna wrażliwość na leki.

Takie urządzenia są proste w obsłudze. Wszystkie funkcje są rozmieszczone w przejrzysty sposób, dzięki czemu z łatwością będą Państwo mogli skutecznie monitorować swoich pacjentów. Sprzęt ma alarmy wizualne i akustyczne, a natężenie hałasu najczęściej nie przekracza 55 dbA niezależnie od modelu. Natężenie przepływu regulowane jest w sposób ciągły od 0,5 do 5 l/min. W zestawie znajdują się nawilżacz butelkowy oraz wąż do tlenu. Urządzenia zazwyczaj mają około 30 cm długości, z kolei ich wysokość oscyluje wokół 70 cm. Dzięki niewielkim wymiarom doskonale sprawdzą się w dużych, jak i mniejszych gabinetach weterynaryjnych.

Urządzenia z tlenem – szeroka oferta

Oprócz dystrybuowania urządzeń z tlenem od ponad 20 lat świadczymy również dodatkowe usługi. Zajmujemy się montażem akcesoriów. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jakie znaczenie ma dla Państwa gwarancja na zakupiony sprzęt, dlatego nasze urządzenia, w tym weterynaryjne urządzenia z tlenem, są objęte serwisem gwarancyjnym oraz pogwarancyjnym.

Podczas zakupów w naszym sklepie online gwarantujemy również wsparcie techniczne. Nasi doradcy pomogą w dobraniu sprzętu do Państwa potrzeb oraz oczekiwań. Do tej pory współpracowaliśmy ze znanymi producentami: Andersen, Biocare, Eisenhut, Ekuore, Firefly, Grimed, HawkMedical, Midmark, Parks, Woodley, Tomahawk Livetrap czy Shorline, więc mogą Państwo dobrać sprzęt zgodnie ze swoimi preferencjami.

Dziękujemy naszym dotychczasowym Klientom za okazane nam zaufanie, współpracę oraz pozytywne opinie. Nowych Klientów zapraszamy do zakupów w naszym sklepie internetowym i wyrażenia swojej opinii o nas. Państwa zaufanie jest dla nas na niezwykle istotne.