Źródła tlenu


Każdy właściciel zwierzęcia doskonale zdaje sobie sprawę, jak wiele korzyści ma posiadanie pupilów. Dzieci lepiej się rozwijają, szybciej osiągają pewność siebie i są spokojniejsze od swoich rówieśników, a ryzyko wystąpienia u nich alergii zmniejsza się aż o 50%. Dzięki zwierzakom uczymy się cierpliwości oraz odpowiedzialności. Jednak zwierzęta, jak każde inne żywe istoty, muszą być objęte troską, aby żyły jak najdłużej. Dlatego w trosce o utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia zwierzęcia oferujemy lekarzom pracującym w gabinetach weterynaryjnych wysokiej jakości urządzenia jak na przykład profesjonalny koncentrator tlenu. Przenośny, medyczny sprzęt pozwoli na udzielenie pomocy każdemu pupilowi niezależnie od miejsca, w którym wymagana jest pomoc. Niewielkie gabaryty urządzeń są atutem również dlatego, że nadadzą się do korzystania z nich nawet w niewielkich gabinetach. A jak wyglądają koszty, jeśli chodzi o koncentratory tlenu? Ceny, jakie proponujemy, są niezwykle atrakcyjne oraz konkurencyjne!

Przenośny koncentrator tlenu – działanie

Weterynaryjne koncentratory tlenu umożliwiają wykonanie znieczulenia ogólnego przez anestezjologa. Potocznie są nazywane narkozą. Gdzie mogą być wykorzystywane? Koncentratory tlenu z naszego sklepu znajdują zastosowanie między innymi podczas poważnych operacji oraz rutynowych badań np. RTG.

Urządzenia z tlenem obejmują: koncentraty tlenu, nawilżacz butelkowy, przepływomierz, butlę tlenową 10 l oraz reduktor tlenu. Wszystkie sprzęty, które oferujemy Państwu, są wysokiej jakości, dlatego stosowanie ich może zmniejszyć czynniki ryzyka, na które mają wpływ: wiek zwierzęcia, jego rasa lub genetyczna wrażliwość na leki.

Takie urządzenia są proste w obsłudze. Wszystkie funkcje są rozmieszczone w przejrzysty sposób, dzięki czemu z łatwością będą Państwo mogli skutecznie monitorować swoich pacjentów. Sprzęt ma alarmy wizualne i akustyczne, a natężenie hałasu najczęściej nie przekracza 55 dB niezależnie od modelu. Natężenie przepływu regulowane jest w sposób ciągły od 0,5 do 5 l/min. W zestawie znajdują się nawilżacz butelkowy oraz wąż do tlenu. Urządzenia zazwyczaj mają około 30 cm długości, z kolei ich wysokość oscyluje wokół 70 cm. Dzięki niewielkim wymiarom doskonale sprawdzą się w dużych, jak i mniejszych gabinetach weterynaryjnych.

Czytaj więcej

Urządzenia z tlenem – szeroka oferta

Oprócz dystrybuowania urządzeń z tlenem od ponad 20 lat świadczymy również dodatkowe usługi. Zajmujemy się montażem akcesoriów. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jakie znaczenie ma dla Państwa gwarancja na zakupiony sprzęt, dlatego nasze urządzenia, w tym weterynaryjne urządzenia z tlenem, są objęte serwisem gwarancyjnym oraz pogwarancyjnym.

Podczas zakupów w naszym sklepie online gwarantujemy również wsparcie techniczne. Nasi doradcy pomogą w dobraniu sprzętu do Państwa potrzeb oraz oczekiwań. Do tej pory współpracowaliśmy ze znanymi producentami: Andersen, Biocare, Eisenhut, Ekuore, Firefly, Grimed, HawkMedical, Midmark, Parks, Woodley, Tomahawk Livetrap czy Shorline, więc mogą Państwo dobrać sprzęt zgodnie ze swoimi preferencjami.

Dziękujemy naszym dotychczasowym Klientom za okazane nam zaufanie, współpracę oraz pozytywne opinie. Nowych Klientów zapraszamy do zakupów w naszym sklepie internetowym i wyrażenia swojej opinii o nas. Państwa zaufanie jest dla nas na niezwykle istotne.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie sklepu.