Retraktory i dźwignie kostne


Odpowiednia jakość narzędzi chirurgicznych jest niezbędna przy przeprowadzaniu zaawansowanych zabiegów. W trosce o zdrowie pacjentów i komfort Państwa pracy oferujemy wysokiej klasy retraktory chirurgiczne. 

Niezbędne narzędzie w klinice weterynaryjnej

Retraktor chirurgiczny - zwany inaczej hakiem - to narzędzie niezbędne w pracy lekarza weterynarii zajmującego się wykonywaniem zabiegów. Jego rolą jest odsuwanie tkanek w czasie operacji w taki sposób, aby zapewnić pełny dostęp do operowanych części anatomicznych. W zależności od konstrukcji i przeznaczenia wyróżnia się różne rodzaje retraktorów chirurgicznych - np. dentystyczne, do ran lub takie przeznaczone do odsłaniania stawów kolanowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i wyboru odpowiednich do Państwa potrzeb. 

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie sklepu.