Narzędzia chirurgiczne


Narzędzia chirurgiczne

Narzędzia chirurgiczne to podstawowy element wyposażenia każdego gabinetu bądź kliniki weterynaryjnej. Wykorzystuje się je we właściwe każdej dziedzinie medycyny weterynaryjnej: chirurgii miękkiej, okulistyce, stomatologii oraz chirurgii twardej – ortopedii. Umożliwiają przeprowadzanie zabiegów, zapewniając precyzję działania. Są skonstruowane w taki sposób, by ich użycie było łatwe i wygodne. Ergonomiczne kształty, doskonale dopasowane do dłoni uchwyty i dobrze zaprojektowana konstrukcja to gwarancja niezawodności nawet w trudnych warunkach.

Czytaj więcej

Narzędzia chirurgiczne weterynaryjne najwyższej jakości

W ofercie naszego sklepu dostępne są wysokiej klasy, niezawodne weterynaryjne narzędzia chirurgiczne, które znajdą zastosowanie podczas różnego typu operacji. W przypadku chirurgii miękkiej, najważniejsze jest to, by instrumenty umożliwiały zachowanie precyzji podczas pracy. Oferujemy zatem sprawdzone i wykonane z doskonałej jakości stali narzędzia takie jak chirurgiczne nożyczki tkankowe, rozwieracze (retraktory ran), pęsety, kleszczyki naczyniowe, kleszcze jelitowe, emaskulatory, do usuwania ciał obcych, haki do ran oraz igłotrzymacze. Jeżeli chodzi o chirurgię twardą, najistotniejsza jest wytrzymałość instrumentów połączona z dokładnością działania – w naszym asortymencie znajdują się m.in. doskonale skomponowane zestawy narzędzi ortopedycznych do wykonywania osteonomii oraz stosowania wkrętów i płytek kostnych, a także giętarki do płytek kostnych i kleszcze do drutów ortopedycznych.

Stomatologia i okulistyka wymagają oczywiście zastosowania specjalnych instrumentów, które również uwzględniliśmy w naszej ofercie (np. kleszcze chirurgiczne do ekstrakcji zębów, a także haki oczne czy kaniule do przewodów łzowych). W tej kategorii naszego sklepu znajdziecie Państwo także inne akcesoria, które ułatwiają wykonywanie zabiegów – np. nerki ze stali nierdzewnej w różnych rozmiarach, trzonki do skalpela oraz walizki na narzędzia chirurgiczne, które cieszą się doskonałymi opiniami wśród lekarzy weterynarii pracujących w terenie. Zwracamy uwagę na to, aby oferowane przez nas produkty były wyprodukowane z użyciem najwyższej jakości materiałów, dlatego kleszcze i inne narzędzia dostępne w naszym sklepie wykonane są ze stali chirurgicznej.

Wysokiej klasy weterynaryjne narzędzia chirurgiczne w ofercie sklepu

Ceny poszczególnych instrumentów zależą od producenta oraz stopnia skomplikowania danego elementu, staramy się jednak, by zawsze były one korzystne. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne dla zdrowia i życia pacjentów jest to, by narzędzia były trwałe i niezawodne, dlatego bardzo starannie przygotowujemy naszą ofertę. Znajdą tutaj Państwo asortyment, który skutecznie ułatwi pracę nawet w najbardziej zaawansowanych klinikach weterynaryjnych. Niezależnie od tego, czy poszukiwanym produktem są kleszcze, czy inne narzędzie weterynaryjne, nasza oferta spełni Państwa oczekiwania.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie sklepu.