Kategorie

Filtruj według

Cena

Cena

  • Zakres: 517,00 zł - 4 542,00 zł

Klatki pułapki

Aktywne filtry

Niekiedy w okolicy naszych domów pojawiają się nieproszeni goście, którzy mogą wyrządzić niesamowite szkody. Mowa tutaj o zwierzętach takich jak lisy czy kuny. Potrafią na tyle blisko podejść do ludzkich osiedli, że nie sposób nie zauważyć skutków ich obecności. Jeżeli z kolei nie doświadczyli tego Państwo osobiście, to na pewno słyszeli Państwo o przegryzionych przewodach w budynkach czy pojazdach mechanicznych, a w przypadku lisów o atakach na hodowane ptaki np. kury. Na szczęście istnieją sposoby, które bardzo skutecznie pozwolą się pozbyć nieproszonych gości. Są to proponowane przez nas różne klatki weterynaryjne. Oczywiście prezentowane dla Państwa produkty są w pełni bezpieczne dla zwierząt.

Klatki weterynaryjne dla zwierząt

Specjalnie dla Państwa wygody asortyment naszego sklepu rozbudowaliśmy o specjalistyczne klatki weterynaryjne dla zwierząt.

Dzięki klatce żywołapce będą mogli Państwo usunąć nieproszonych gości z domu lub gospodarstwa w sposób bardzo bezpieczny dla schwytanych zwierząt. Trzeba tutaj zaznaczyć, że klatki weterynaryjne umożliwiają chwytanie zwierząt poprzez zwabienie ich specjalnym przysmakiem. Wchodzą wtedy same do środka klatki, ale nie mogą się już wydostać bez ingerencji człowieka. Oczywiście przebywające wewnątrz zwierzę nie doznaje żadnej szkody na swoim zdrowiu, ponieważ zadaniem klatki weterynaryjnej nie jest jego uśmiercenie.

Klatka pułapka na zwierzęta

W ofercie naszego sklepu mogą odnaleźć Państwo m.in. klatki pułapki na lisy, kuny i koty. Cechuje je bardzo solidne wykonanie, które poświadczone jest pozytywnymi opiniami klientów i ekspertów w dziedzinie weterynarii. Dodatkowo przystępna cena klatki żywołapki oraz fakt, że nasze produkty są wielokrotnego użytku, powodują pełną satysfakcję z dokonanego zakupu. Trzeba również zaznaczyć, iż wszystkie nasze produkty objęte są serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym, co również wpływa na zadowolenie naszych klientów i ich pozytywne opinie.

O czym pamiętać, instalując klatkę weterynaryjną na zwierzęta?

Kiedy zdecydują się Państwo na zakup klatki pułapki na lisy, kuny lub koty, warto pamiętać, że nie można ich zainstalować w dowolnym miejscu, ponieważ może to opóźnić schwytanie danego zwierzęcia. Dla przykładu, jeżeli zaopatrzą się Państwo w klatkę pułapkę na kuny, dobrze jest oznaczyć miejsce ich żerowania. Mogą Państwo to określić za pomocą obserwacji powstałych szkód. Najczęściej kunę można spotkać w garażu czy na poddaszu. Z kolei zakładając klatkę pułapkę na lisy, dobrze jest ustawić ją w pobliżu kurnika. Oczywiście podczas zakupu klatki żywołapki w naszym sklepie zawsze mogą skorzystać Państwo z porady pracownika, który pomoże w doborze odpowiedniej klatki weterynaryjnej oraz jej instalacji.