Klatki transportowe


Klatki transportowe to świetne rozwiązanie dla właścicieli niesfornych zwierzaków. Wysokiej jakości boksy szczególnie pomocne są psom wymagającym własnej przestrzeni i azylu. Relaksujące warunki pomogą w odpowiednim wychowaniu podopiecznych oraz zapewnieniu im bezpieczeństwa.

Przestronne klatki transportowe

Metalowe klatki transportowe polecane są nie tylko podczas wyjazdów, ale także na co dzień. Behawioryści zalecają stosowanie ich posiadaczom pełnych energii psiaków.

Czytaj więcej

Zamknięte w kojcu na czas nieobecności domowników zwierzaki uczą się odpoczynku i relaksu - pupile skupiają się jedynie na pozostawionych im zabawkach. Dodatkowo zamknięcie w klatce transportowej uniemożliwia psom niszczenie mebli oraz rzeczy właściciela, azyl pomaga im radzić sobie z lękiem separacyjnym. Wysokiej jakości boksy stworzone zostały z myślą o wymagających zwierzakach, dzięki czemu są niezwykle wytrzymałe i trwałe.

Klatki transportowe to idealna alternatywa dla psiaków mieszkających w domach i nielubiących samotności. Ze względu na swoją uniwersalność, tworzący poczucie bezpieczeństwa kojec sprawdza się równie dobrze podczas wyjazdów. Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem i pozytywnymi opiniami klientów!

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie sklepu.