Oftalmoskopy bezpośrednie


W tej kategorii znajdują się zaawansowane oftalmoskopy bezpośrednie, które umożliwiają lekarzom weterynarii wykonanie badania dna oka w celu zdiagnozowania różnych zaburzeń ogólnoustrojowych u zwierząt. Oftalmoskop weterynaryjny to bardzo istotne urządzenie w gabinecie lub klinice, pozwala bowiem na rozpoznanie wielu nieprawidłowości w budowie i funkcjonowaniu siatkówki, błony naczyniowej i nerwu wzrokowego, a co za tym idzie, pozwala na zdiagnozowanie poważnych schorzeń u zwierząt.

Czytaj więcej

Oftalmoskop bezpośredni – specjalistyczne badanie dna oka u zwierząt

Oftalmoskop bezpośredni, nazywany także wziernikiem ocznym, to instrument medyczny służący do badania dna oka. Podstawowe modele tego urządzenia zbudowane są z uchwytu do trzymania oraz głowicy składającej się z przynajmniej jednej żarówki, zestawu soczewek korygujących oraz lusterka lub pryzmatu do odchylenia wiązki światła. W gabinecie weterynaryjnym oftalmoskop bezpośredni służy do wykrywania objawów wielu schorzeń, dlatego to bardzo istotne, aby wybrać urządzenie najwyższej jakości, które pozwoli na dokładne przeprowadzenie badania oraz prawidłową diagnostykę. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo oftalmoskopy weterynaryjne wykorzystujące różne systemy optyczne, w tym precyzyjną optykę sferyczną i unikatową optykę asferyczną.

Oftalmoskopy bezpośrednie znajdujące się w naszej ofercie, emitują różne rodzaje światła – zależnie od wybranego modelu. Unikalna konstrukcja pyłoszczelna chroni zastosowaną w oftalmoskopie weterynaryjnym optykę i pozwala na częste użytkowanie, niewymagające absorbującej konserwacji urządzenia. Wszystkie oferowane oftalmoskopy weterynaryjne wykorzystują zaawansowaną technologię, a dodatkowe funkcje poszczególnych modeli, takie jak płynna regulacja jasności czy możliwość użycia bez zakrapiania źrenic, sprawiają, że urządzenia są funkcjonalne i umożliwiają lekarzom weterynarii wygodniejsze użytkowanie sprzętu oraz jeszcze dokładniejszą diagnozę. Każdy oftalmoskop bezpośredni zawiera w zestawie szereg elementów, w tym odpowiednio dostosowane przysłony czy ładowarkę sieciową.

Bezpośredni oftalmoskop weterynaryjny – sklep internetowy

W naszej ofercie znajdą Państwo różne modele oftalmoskopów bezpośrednich, co umożliwi każdemu lekarzowi weterynarii wybór najbardziej zgodny z preferencjami i potrzebami. Ceny urządzeń są konkurencyjne i zależne od konkretnego modelu urządzenia. Od ponad 20 lat nasz sklep zaopatruje gabinety oraz kliniki weterynaryjne, a proponowane przez nas sprzęty i produkty cieszą się doskonałymi opiniami. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i szczegółami technicznymi wariantów oftalmoskopu, dostępnych w korzystnej cenie.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie sklepu.