Kategorie

Filtruj według

Cena

Cena

  • Zakres: 184,00 zł - 103 110,00 zł

Marka

Marka

Sterylizacja i dezynfekcja

Aktywne filtry

Sterylizacja i dezynfekcja

Aby móc zagwarantować zwierzęciu bezpieczeństwo podczas różnego rodzaju zabiegów, lekarz weterynarii musi używać sterylnych narzędzi. Tylko dzięki temu uniknie problemów w trakcie operacji, a także znacznie zmniejszy ryzyko powstania powikłań w okresie rekonwalescencji. Ponadto zachowanie odpowiedniej higieny zwiększa bezpieczeństwo pracowników kliniki oraz odwiedzających ją pacjentów i zapobiega przenoszeniu się chorób pomiędzy zwierzętami. W tym celu stosuje się dezynfekcję (oczyszczanie narzędzi, powietrza i powierzchni z drobnoustrojów chorobotwórczych) oraz sterylizację (usunięcie z danego przedmiotu lub powierzchni drobnoustrojów oraz form przetrwalnikowych mikroorganizmów).

Sterylizator weterynaryjny wysokiej jakości

W naszym asortymencie dostępne są m.in. autoklawy i sterylizatory gazowe, umożliwiające przeprowadzanie sterylizacji narzędzi niezbędnych do wykonywania różnych zabiegów. Sterylizacja powinna odbywać się po każdym użyciu danego przyboru i być bezpośrednim następstwem jego dezynfekcji w środku dezynfekująco-myjącym.

Dezynfekcja gabinetu weterynaryjnego

Poza sterylizacją narzędzi bardzo ważną kwestią jest również ogólna dezynfekcja gabinetu weterynaryjnego, która pozwoli utrzymać odpowiednią higienę w poszczególnych pomieszczeniach. Oferta sklepu obejmuje lampy bakteriobójcze, które pozwalają skutecznie dezaktywować drobnoustroje i wirusy w pomieszczeniu. Odbywa się to dzięki emitowanym przez urządzenie promieniom UV, które generowane mogą być w różnym natężeniu w czasie, kiedy w gabinecie są obecni ludzie, lub pod ich nieobecność. Lampy pozwalają na skuteczną dezynfekcję powietrza oraz wszelkich znajdujących się w ich zasięgu powierzchni.

Sprzęt do dezynfekcji i sterylizacji – oferta

Jeżeli lekarz weterynarii chce mieć pewność, że jego narzędzia oraz gabinet są bezpieczne dla pacjentów, powinien zainwestować w najlepsze wyposażenie. Opinie dotychczasowych klientów naszego sklepu, które dotyczą produktów znajdujących się w tej kategorii, są niezwykle pozytywne. Często wspominają oni, że jakość sprzedawanych przez nas urządzeń jest naprawdę wysoka, a ich ceny – bardzo atrakcyjne.

Działamy na rynku już od długiego czasu, oferując klientom wysokiej jakości rozwiązania z zakresu sterylizacji narzędzi i dezynfekcji pomieszczeń w gabinetach weterynaryjnych. Mamy ogromne doświadczenie i wiedzę, które umożliwiają nam przygotowywanie oferty odpowiadającej na potrzeby lekarzy weterynarii odwiedzających nasz sklep.