Kategorie

Filtruj według

Cena

Cena

  • Zakres: 2 017,00 zł - 3 039,00 zł

Marka

Marka

Lampy bakteriobójcze przepływowe dwufunkcyjne

Aktywne filtry

Istnieje wiele miejsc wymagających wysokiego standardu sanitarnego oraz ochrony przed szkodliwymi czynnikami mikrobiologicznymi. Z tego powodu liczne placówki coraz częściej sięgają po specjalistyczne urządzenia do dezynfekcji powietrza, którymi są lampy przepływowe dwufunkcyjne. Prezentujemy Państwu sprawdzone produkty, które skutecznie spełnią swoje zadanie. Zapraszamy do sprawdzenia oferty.

Czytaj więcej

Lampy bakteriobójcze przepływowe - co to jest?

Lampy bakteriobójcze przepływowe to bardzo ciekawe produkty, które służą do dezynfekcji powietrza w zamkniętych pomieszczeniach. Zazwyczaj są one dwufunkcyjne. Wyposażono je w system przepływowy, który umożliwia oczyszczanie przy obecności ludzi bez obaw o ich zdrowie. Przechodzący przez urządzenie gaz  ulega dezynfekcji, ponadto jest oczyszczany z zawieszonego pyłu, np. kurzu, poprzez zastosowanie specjalnych filtrów.

Drugą funkcją jest wykorzystanie lamp, które emitują promieniowanie UV-C. Trzeba mieć świadomość, że promieniowanie tego rodzaju skutecznie niszczy DNA mikroorganizmów. Jednak należy pamiętać, że długie wystawienie na ich działanie może potencjalnie źle wpływać na organizm człowieka, dlatego omawiana funkcja jest włączana wtedy, kiedy ludzie opuszczają pomieszczenie. Oczywiście, dla większej skuteczności można jednocześnie włączyć filtrację przepływową.

Profesjonalne lampy bakteriobójcze przepływowe dwufunkcyjne

W ofercie naszego sklepu znajdą państwo wyłącznie wysokiej jakości lampy bakteriobójcze przepływowe, które wyróżniają się na tle konkurencji pod względem skuteczności pracy oraz komfortu stosowania. Poszczególne produkty z tej kategorii posiadają w zestawie pilot zdalnego sterowania, co umożliwia uruchomienie promieniowania UV-C dopiero po opuszczeniu danego pomieszczenia. Do tego nierzadko są wyposażone w kółka, które umożliwiają przesuwanie maszyny bez wysiłku.

Znajdujące się w tej ofercie produkty zdobywają dobre opinie za różnorodność - lampy bakteriobójcze przepływowe posiadają moduły UV-C o różnej mocy. To istotny aspekt, kiedy chce się wybrać właściwy model do kubatury pomieszczenia.

Urządzenia są tworzone z wysokiej klasy komponentów, dlatego na przykład promienniki mogą skutecznie spełniać swoje zadanie przez ok. 8000 godzin ciągłego świecenia. Sprawdzą się w gabinetach weterynaryjnych, lecznicach, przychodniach, przedszkolach i żłobkach, laboratoriach i nie tylko. Nasze produkty wyróżnia konkurencyjna cena.