Aparaty do anestezji


W naszej ofercie znajdą Państwo profesjonalne aparaty do anestezji wziewnej dla małych zwierząt. Urządzenia mają specjalnie zaprojektowany aparat, dzięki któremu zabieg podania narkozy jest nieskomplikowany, bezpieczny i w pełni kontrolowany przez lekarza weterynarii. Aparaty do anestezji mają system oddechowy prosty, który współpracuje - zależnie od konkretnego modelu - z parownikami na izofluran, sewofluran lub z innymi kompatybilnymi urządzeniami.

Czytaj więcej

Aparaty do anestezji dostępne w ofercie naszego sklepu zawierają również przepływomierz tlenu z możliwością odczytu w skali od 0 do 4l/min. Niektóre produkty mogą być umieszczone na blacie lub przymocowane do ściany, inne zamieszczone są na przeznaczonym do tego stojaku, który ułatwia transport urządzenia. Aparaty do anestezji, które rekomendujemy, są sprzętami ergonomicznymi i wygodnymi w użyciu, większość z nich to urządzenia kompaktowe, które nie zabierają dużo przestrzeni w sali operacyjnej. Profesjonalny i sprawdzony sprzęt, który znajdą Państwo w naszej ofercie, objęty jest gwarancją oraz serwisem pogwarancyjnym. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak różnorodne potrzeby mają nasi klienci - z tego względu dokładamy wszelkich starań, aby udostępniać Państwu jedynie sprzęt najwyższej jakości, który sprawdzi się zarówno w niewielkim gabinecie, jak i w klinice weterynaryjnej.

Aparaty do anestezji – szeroka oferta akcesoriów weterynaryjnych

W obrębie kategorii sprzętu do anestezji oraz akcesoriów weterynaryjnych proponujemy Państwu różne modele urządzeń do narkozy wziewnej, które różnią się budową, składem poszczególnych zestawów urządzeń i przede wszystkim parametrami. Ważne jest, aby lekarz weterynarii wybrał taki sprzęt, który będzie odpowiednio dostosowany do jego praktyki weterynaryjnej.

Kompleksowe usługi – sprzęt wysokiej jakości oraz doradztwo

Oprócz wysokiej jakości sprzętu w atrakcyjnej cenie zapewniamy również pomoc w zakresie merytorycznym oraz technicznym. Gwarantujemy także serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny dostępnych w ofercie aparatów do anestezji. Proponujemy produkty tylko znanych i renomowanych producentów. Wszystkie urządzenia, które znajdują się w naszej ofercie, są nowe i charakteryzują się najwyższą jakością. W przypadku każdego konkretnego modelu aparatu do anestezji na naszej stronie dostępna jest dokładna specyfikacja urządzenia.

Szybki czas realizacji zamówienia aparatów do anestezji

Zależy nam na tym, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów, dlatego realizujemy zamówienia najszybciej, jak to możliwe. Dodatkowo oferujemy także montaż sprzętu w wyznaczonym przez Państwa miejscu. 

Zaufanie na wagę złota

Jesteśmy odpowiedzialną, godną zaufania firmą, która działa na rynku niemal od 20 lat. Posiadamy niezbędne doświadczenie, co doceniają nasi klienci – świadczą o tym ich pozytywne opinie na temat naszego sklepu oraz proponowanego przez nas sprzętu weterynaryjnego. Z naszych produktów korzystają gabinety oraz kliniki weterynaryjne na terenie całej Polski, doktorzy weterynarii oraz instytucje, które zawodowo zajmują się opieką nad zwierzętami. Zachęcamy Państwa do skorzystania z oferty. Jeżeli pojawią się jakieś pytania lub wątpliwości – służymy fachową radą. 

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie sklepu.