Kategorie

Filtruj według

Cena

Cena

  • Zakres: 760,00 zł - 2 196,00 zł

Marka

Marka

Rękawice ochronne

Aktywne filtry

W tej kategorii znajdą Państwo rękawice ochronne weterynaryjne, których przeznaczeniem jest ochrona rąk lekarza weterynarii przed ugryzieniami i zadrapaniami ze strony pacjentów badanych w ramach praktyki weterynaryjnej. Wiele zwierząt nie jest przygotowanych na czynności, którym poddaje się je w gabinetach, a strach wywołuje w nich czasem agresję – mimo to badanie musi zostać przeprowadzone. Kluczową rolę odgrywa wtedy bezpieczeństwo. Rękawice weterynaryjne mają chronić lekarze przed niepożądanymi reakcjami zwierząt.

Czytaj więcej

Rękawice ochronne weterynaryjne – bezpieczeństwo podczas badania

Rękawice ochronne, które znajdą Państwo w tej kategorii, charakteryzują się dużą wytrzymałością i ochraniają przed ugryzieniami, choć nie są w 100% odporne na gryzienie, co warto mieć na uwadze. Rękawice ochronne skórzane wykonane są zazwyczaj z wysokiej jakości skór łosia lub byka oraz wzmacniane bardzo trwałym i mocnym materiałem, na przykład z Kevlaem. Dodatkowa podszewka zabezpiecza przed zębami i pazurami jeszcze skuteczniej, zapewniając najwyższą możliwą ochronę. Jednocześnie rękawice ochronne pozwalają także na dużą swobodę ruchów i zapewniają wystarczające czucie i zręczność, aby lekarz weterynarii mógł skutecznie przeprowadzić badanie.

W naszym sklepie internetowym oferujemy jedynie produkty najwyższej jakości, do których wykonania użyto najtrwalszych dostępnych materiałów, przez co mamy pewność, że ochronią nawet przed bardzo silnym ugryzieniem. Niektóre produkty posiadają wstawki zapewniające dodatkową ochronę przed penetracją. Większość rękawic weterynaryjnych dostępnych jest w wielu rozmiarach. Zalecane są one przede wszystkim do pracy z dużymi dzikimi zwierzętami, z drapieżnymi ptakami, psami, kotami, gadami i innymi zwierzętami. Mocno wyściełane rękawice długie do łokcia dla pełnej ochrony przedramienia to gwarancja bezpieczeństwa podczas badania.

Dodatkowo część rękawic ochronnych weterynaryjnych posiada ukryte wkładki przeciwurazowe, które rozpraszają mocne ugryzienia na dużej powierzchni. Połączenie swobody ruchów z wytrzymałością materiału zapewnia maksymalną ochronę każdemu lekarzowi weterynarii, a rękawice ochronne skórzane dodatkowo łatwo także transportować, dlatego sprawdzą się podczas badań przeprowadzanych w terenie.

Rękawice weterynaryjne jako ochrona przed ugryzieniami

W naszym sklepie weterynaryjnym zapewniamy najwyższej jakości produkty o wysokim stopniu ochrony – zaufało nam już wielu klientów, którzy podzielili się z nami pozytywnymi opiniami na ich temat. Ceny rękawic ochronnych różnią się w zależności od materiału i producenta – zachęcamy do zapoznania się z ofertą.