Kategorie

Filtruj według

Cena

Cena

  • Zakres: 999,00 zł - 10 142,00 zł

Marka

Marka

Stoły trymerskie

Aktywne filtry

W naszej ofercie znajdą Państwo profesjonalne stoły groomerskie, zwane też trymerskimi, będące jednym z najważniejszych elementów wyposażenia salonu groomerskiego, czyli miejsca pielęgnacji zwierząt. Wiele z nich sprawdzi się również jako stół weterynaryjny w klinice lub lecznicy weterynaryjnej. Z mniejszych modeli korzystają także hodowcy, którzy przygotowują na nich swoje psy lub koty do wystawy. Poszczególne stoły trymerskie różnią się między sobą rozmiarem oraz stopniem zaawansowania.

Profesjonalne stoły groomerskie do trymowania psów w naszej ofercie

Stoły weterynaryjne, dostępne w naszej ofercie, służą do umieszczenia i częściowego unieruchomienia psa, który poddawany jest zabiegowi trymowania lub strzyżenia. Właśnie dlatego w każdym profesjonalnym salonie groomerskim musi znaleźć się odpowiedni stół trymerski - bez niego prawidłowe strzyżenie oraz zabiegi pielęgnacyjne nie mogłyby się udać. Stoły weterynaryjne o dużym zasięgu regulacji są najbardziej komfortowe dla groomera, hodowcy czy lekarza weterynarii, ponieważ nie dość, że ułatwiają jego pracę niezależnie od wzrostu człowieka, to pozwalają także na dostosowanie wysokości stołu do rozmiaru psa. 

Czytaj więcej

Jeśli więc zamierzają Państwo korzystać z takiego akcesorium podczas codziennej praktyki, warto wybrać stół trymerski z podnośnikiem - są one sterowane elektrycznie za pomocą pedału nożnego. Modele z regulacją pozwalają na pielęgnację wszystkich ras psów, podczas gdy warianty bez tej funkcji jedynie mniejszych zwierząt, dlatego do salonów groomerskich zdecydowanie polecamy regulowane stoły weterynaryjne, które zapewnią Państwu komfort i bezpieczeństwo w pracy. Obniżając blat, można bez problemu umieścić na nim nawet bardzo duże psy. Stoły trymerskie na kółkach będą natomiast doskonałym rozwiązaniem dla wystawców i hodowców, którzy muszą przemieszczać się wraz z tym wyposażeniem - kółka można w razie potrzeby szybko rozmontować. Stoły weterynaryjne dostępne w naszym sklepie internetowym to sprzęt najwyższej jakości, który zapewnia zwierzętom stabilne podłoże oraz bezpieczeństwo. Akcesoria wyposażone są dodatkowo w wysięgnik z uprzężą oraz maty antypoślizgowe. Opinie naszych klientów potwierdzają, że profesjonalne stoły groomerskie z naszej oferty wygodnie się użytkuje, są również bezpieczne dla czworonogów.

Stoły trymerskie - sklep internetowy

Wszystkie stoły weterynaryjne dostępne w naszej ofercie można zamówić online, obejmuje je również serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Specyfikację łatwo dostosować do rodzaju działalności. Stoły groomerskie z naszej oferty są łatwe w czyszczeniu i konserwacji. Cena różni się w zależności od parametrów każdego modelu. Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem.