Strzykawki do iniekcji


Strzykawki do iniekcji to niezastąpione narzędzia w codziennej pracy lekarzy, niezależnie od specjalizacji. Wykonywane przy ich pomocy wkłucie jest precyzyjne oraz niemal bezbolesne. Odpowiednio dopasowany rozmiar igły pozwala na odpowiednie podanie zastrzyku.

Wysokiej jakości narzędzia medyczne

Każda strzykawka weterynaryjna cechuje się wysoką jakością, dzięki czemu to niezawodne narzędzia. Ergonomiczna budowa pozwala na dokładne i skuteczne odmierzenie ilości podawanych środków medycznych, np. szczepionek. Klasyczna strzykawka do iniekcji z tłokiem może być z łatwością obsługiwana jedną ręką, co jest szczególnie przydatne podczas pracy ze zwierzętami, gdy trzeba pacjenta przytrzymać.

Wysokiej jakości strzykawki do iniekcji - ze względu na precyzję odmierzania - to najczęściej używane narzędzia w medycynie. Dostępne w naszej ofercie instrumenty polecane są przez naszych stałych i zadowolonych klientów. Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem! 

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie sklepu.