Kastracja


Kastracja

Kastracja zwierząt to jeden z zabiegów najczęściej wykonywanych przez lekarzy weterynarii. Może polegać na usunięciu jąder u samców lub jajników u samic – wyłącznie lub wraz z fragmentem macicy. Działania takie bezpośrednio są formą antykoncepcji, pośrednio zapobiegają zaś wielu chorobom. Aby przeprowadzić je w sposób bezpieczny dla pacjenta, konieczne jest wykorzystanie odpowiednich przyrządów do kastracji.

Narzędzia do kastracji – sklep internetowy

W ofercie naszego sklepu znajdują się narzędzia do kastracji przeznaczone dla różnych zwierząt – zarówno większych, jak i mniejszych. Właściwy rozmiar i rodzaj instrumentu są istotne, ponieważ wpływają na jakość przeprowadzanego zabiegu i zmniejszają ryzyko wystąpienia powikłań. Oferujemy przede wszystkim kleszcze do kastracji różnego typu – chirurgiczne akcesoria cechujące się wytrzymałością oraz skutecznością. Różnorodność naszej oferty pozwala specjaliście wybrać narzędzie, które będzie dla niego najwygodniejsze, a także najlepiej dopasowane do charakteru zabiegu.

Narzędzia do kastracji wysokiej jakości

Każdy przyrząd do kastracji znajdujący się w naszej ofercie został wykonany z wysokiej klasy materiałów. Kleszcze oraz emaskulatory do bezkrwawej kastracji można sterylizować w autoklawie (sterylizatorze). Zapewni to większe bezpieczeństwo pacjenta podczas zabiegu. Dysponujemy akcesoriami używanymi w przypadku zwierząt towarzyszących (np. psy, koty) oraz hodowlanych, takich jak konie czy świnie. W każdym przypadku są to narzędzia niezwykle wygodne w obsłudze, wykonane z materiałów wysokiej klasy, odpornych na zabrudzenia i wilgoć, cechujących się dużą wytrzymałością. Szeroki wybór produktów umożliwia dobranie modelu według indywidualnych potrzeb.

Wysoka jakość i konkurencyjne ceny

Współpracujemy z wieloma lekarzami weterynarii, a także klinikami oraz lecznicami dla zwierząt. Wszystkie narzędzia, akcesoria i urządzenia znajdujące się w ofercie naszego sklepu cieszą się doskonałymi opiniami wśród specjalistów. Zaopatrujemy się wyłącznie u profesjonalnych dostawców, których produkty są przydatne podczas badań, zabiegów i operacji wykonywanych przez lekarzy weterynarii. Śledzimy na bieżąco aktualności ze świata medycyny weterynaryjnej oraz rynek, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić klientom wysokiej klasy sprzęt spełniający nowoczesne standardy i wymogi, dostępny w atrakcyjnych cenach.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie sklepu.