Ssaki


Wysokiej jakości ssak operacyjny powinien znaleźć się w każdym gabinecie weterynaryjnym. Umożliwia on w pełni higieniczne i szybkie usunięcie krwi, wydzielin oraz płynów ustrojowych. Ssaki operacyjne znajdują zastosowanie nie tylko podczas zabiegów - są niezawodne na co dzień podczas opieki nad pacjentami regularnie wymiotującymi lub odkrztuszającymi flegmę. Modele dostępne w Głowacki-Vet są nie tylko lekkie i proste w transporcie, ale też bardzo łatwe w obsłudze.

Ssaki operacyjne - niezawodne w każdym gabinecie weterynaryjnym

Ssaki operacyjne mają szerokie spektrum zastosowań. Korzysta się z nich zarówno na salach operacyjnych, jak i pooperacyjnych. Podczas wyboru odpowiedniego urządzenia, ważne jest zwrócenie uwagi przede wszystkim na jego konstrukcję. Ssak operacyjny powinien być prosty w obsłudze, aby móc go użyć podczas nagłego wylewu krwi bądź płynów ustrojowych. Istotna jest również odpowiednia moc ssania, która pozwoli szybko pozbyć się nadmiaru wydzielin. W Głowacki-Vet oferujemy wysokiej jakości ssaki operacyjne od takich producentów, jak New Hospivac lub Askir. Urządzenia te są nie tylko wyposażone w praktyczne kółka, ale też posiadają opcję regulacji podciśnienia.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie sklepu.