Stetoskopy


Stetoskopy internistyczne używane są przez niemal wszystkich lekarzy, w tym weterynarzy. Odpowiednio wykonane gwarantują najwyższej jakości, czysty odsłuch. Dwustronne głowice zapewniają możliwość wyłapywania zarówno niższych, jak i wyższych częstotliwości.

Niezawodne narzędzia diagnostyczne

Dostępny w naszej ofercie stetoskop weterynaryjny świetnie nadaje się podczas badania wszystkich zwierząt, niezależnie od ich rozmiaru. Przy pomocy urządzenia można kontrolować pracę układu krwionośnego i serca, układu trawiennego oraz przepływ powietrza w płucach.

Czytaj więcej

Zarówno stetoskop internistyczny, jak i stetoskop kardiologiczny stosowany jest zazwyczaj do badania dużych psów, krów, koni czy świń. Zastosowanie innowacyjnego przewodu słuchowego skutecznie niweluje wszelkie zakłócenia. Idealne odwzorowanie częstotliwości ty tylko jedna z zalet, jaka cechuje dobry stetoskop. Ceny narzędzi dostępnych w naszym sklepie uzależnione są od modeli i poziomu zaawansowania produktu. 

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie sklepu.