Kategorie

Filtruj według

Cena

Cena

  • Zakres: 25,00 zł - 1 919,00 zł

Maszynki

Aktywne filtry

W naszej ofercie proponujemy Państwu profesjonalne maszynki do strzyżenia zwierząt, które stanowią podstawowe wyposażenie salonów groomerskich, choć nierzadko korzystają z nich również lekarze weterynarii w ramach praktyki weterynaryjnej, na przykład podczas przygotowań do operacji. Maszynki do strzyżenia zwierząt znajdują zastosowanie także w domach właścicieli czworonogów, gdzie mogą się przydać do wykonania kosmetycznych zmian w ich wyglądzie, na przykład do przystrzyżenia uszu.

P

rofesjonalne maszynki do strzyżenia zwierząt dla groomera

Maszynki do strzyżenia zwierząt są niezbędne do prawidłowej pielęgnacji oraz zachowania odpowiedniej fryzury u psa, zgodnej z wzorcem FCI obejmującym wszystkie rasy psów. Odpowiednio wykonane strzyżenie to także podstawa do zachowania higieny i zdrowia - w przypadku psów niestrzyżonych o długiej i wymagającej sierści, w wyniku zaniedbania możliwe jest powstanie kołtunów, które mogą stanowić poważne zagrożenie dla jego skóry i ogólnego stanu zdrowia, ponieważ często są siedliskiem grzybów i bakterii. Właśnie dlatego regularna pielęgnacja jest tak istotna, a groomerzy powinni być wyposażeni w profesjonalne narzędzia, w tym maszynki.

Czytaj więcej

Maszynki do strzyżenia zwierząt w naszej oferty to profesjonalny sprzęt od renomowanych producentów. Ostrza urządzeń wykonane zostały z nierdzewnej stali chirurgicznej posiadającej wszystkie niezbędne atesty. Dostępne są u nas zarówno maszynki bezprzewodowe, bardzo wygodne w codziennym użytkowaniu, jak i przewodowe. Mają różną moc, którą należy dostosować do sierści zwierzęcia. Maszynki do strzyżenia psów z naszej oferty są lekkie, wygodne i bezpieczne w użytkowaniu, wytrzymałe i mają ergonomiczny kształt. Co więcej, włączone działają bardzo cicho, zapewniając tym samym komfort groomerowi oraz strzyżonemu psu. Wiele modeli maszynek wyposażonych jest w prosty i łatwy w obsłudze system wymiany ostrzy za pomocą jednego przycisku. Ładowanie urządzeń bezprzewodowych trwa krótko, a kompleksowe zestawy zawierają także przyrządy niezbędne do czyszczenia i konserwacji sprzętu groomerskiego. Bogaty wybór ostrzy do maszynek sprawia, że z powodzeniem mogą korzystać z nich groomerzy, lekarze weterynarii oraz hodowcy zwierząt.

Maszynki do strzyżenia zwierząt - dodatkowe zalety

Wszystkie maszynki do strzyżenia zwierząt z naszej oferty to sprawdzony sprzęt najwyższej jakości, co potwierdzają liczne opinie naszych klientów. Co więcej, do zakupu zachęcają również ceny asortymentu. W naszym sklepie wszystkie narzędzia i akcesoria groomerskie objęte są serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.