Kategorie

Filtruj według

Cena

Cena

  • Zakres: 79,00 zł - 13 921,00 zł

Tarniki i akcesoria

Aktywne filtry

W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo wiele artykułów weterynaryjnych oraz akcesoriów dla koni, które służą lekarzowi weterynarii do wykonywania odpowiednich badań diagnostycznych, a także przeprowadzania zabiegów. W naszej ofercie odnajdą Państwo sprzęt weterynaryjny najwyższej jakości, który objęty jest serwisem gwarancyjnym oraz pogwarancyjnym, a także artykuły weterynaryjne pomocnicze, które ułatwiają wykonanie zabiegów. Z akcesoriów dla koni można korzystać w terenie, a ich transport jest całkowicie bezproblemowy. Poszczególne narzędzia weterynaryjne zostały wykonane zgodnie z obowiązującymi normami, a użyte materiały posiadają niezbędne atesty.

Akcesoria weterynaryjne dla koni - nasza oferta

Wśród proponowanych przez nas akcesoriów weterynaryjnych dla koni, w naszym sklepie internetowym znaleźć można między innymi szereg narzędzi stomatologicznych, które pozwalają lekarzowi weterynarii na wykonanie zabiegów w obszarze jamy ustnej, w tym także ekstrakcji zębów czy tarnikowania, czyli ścierania nierówno rosnących zębów mogących powodować rany i urazy błony śluzowej.

Czytaj więcej

W naszej ofercie narzędzi stomatologicznych przeznaczonych do badania koni dostępne są między innymi rozwieracze dla koni,  lusterko stomatologiczne, dźwignia stomatologiczna dla koni, zestaw do ekstrakcji zębów wilczych oraz kleszcze do zębów dla koni. W naszym sklepie dostępny jest także zestaw do trepanacji oraz halter. Wszystkie artykuły weterynaryjne wykonane są z trwałych i odpornych na zniszczenia tworzyw oraz materiałów. Tarniki dla koni wykonane są z węglika wolframu, zaś narzędzia stomatologiczne ze stali nierdzewnej.

Artykuły weterynaryjne dla koni - najwyższa jakość i trwałość

Wszystkie artykuły weterynaryjne i akcesoria dla koni, które znajdują się w naszej ofercie, to produkty od renomowanych producentów, a ich duże zróżnicowanie umożliwia lekarzowi weterynarii wybór takiego sprzętu, który najlepiej sprawdzi się w przypadku danego zabiegu oraz pacjenta. Jakość dostępnych narzędzi stomatologicznych dla koni oraz pozostałych artykułów weterynaryjnych potwierdzają liczne opinie naszych klientów. Wszystkie akcesoria dla koni zapewniają najwyższy komfort użytkowania lekarzowi weterynarii i pozwalają na skuteczne wykonanie odpowiednich zabiegów i operacji. Ceny dostępnych artykułów różnią się w zależności od specyfikacji. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą akcesoriów dla koni.