Sondy


Sonda chirurgiczna dla bydła to urządzenie, dzięki któremu w prosty sposób przeprowadzi się badania, jak i zabiegi związane z układem pokarmowym zwierząt. Czy sprzęt jest w pełni bezpieczny dla bydląt? Ze względu na wykorzystanie materiałów wysokiej jakości oraz przemyślaną konstrukcję — jak najbardziej.

Sonda pokarmowa dla cieląt i źrebiąt

Proponowane przez nas sondy USG to urządzenia, które nadadzą się w szczególności weterynarzom specjalizującym się w leczeniu zwierząt gospodarskich — szeroko pojętego bydła, jak i koni. Opisywany sprzęt pozwala na podawanie leków i płynów, przepłukiwanie żołądka, uwalnianie nagromadzonych gazów, a także na postawienie diagnozy, jeśli chodzi o potencjalne choroby układu pokarmowego.

Pod względem stricte praktycznego aspektu zastosowania, sonda żołądkowa dla bydła wprowadzana jest do żwacza przez specjalną głowicę uniemożliwiającą jej zgryzanie. Główkę skonstruowano w taki sposób, by podczas przechodzenia przez gardło nie doszło do omyłkowego zaaplikowania jej do tchawicy zwierzęcia. Kiedy sonda znajdzie się już w żwaczu, można rozpocząć badanie bądź zabieg.

Jeśli w grę wchodzi sonda żołądkowa, cena, jaką proponujemy, na 100% Was zadowoli. Biorąc pod uwagę wysoką jakość urządzenia, z czego składa się zarówno jego funkcjonalność, jak i wykorzystane do produkcji materiały, możecie mieć pewność, że okaże się całkowicie bezpieczne, ale też praktyczne. Jesteście zainteresowani? Macie jakieś pytania lub wątpliwości? W takim razie zachęcamy do kontaktu!

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie sklepu.