Kategorie

Filtruj według

Cena

Cena

  • Zakres: 430,00 zł - 431,00 zł

Komory indukcyjne

Aktywne filtry

Komora tlenowa dla zwierząt umożliwia efektywne podanie znieczulenia wziewnego kotom i małym zwierzętom, takim jak gryzonie, ptaki lub gady. W porównaniu z narkozą wlewną, wariant wziewny jest bezpieczniejszy i zarazem łatwiejszy do przeprowadzenia. Ta metoda jest również mniej stresogenna dla podopiecznego. Narkoza wziewna jest uznawana aktualnie za najbezpieczniejszy sposób znieczulania zwierząt. Nie implikuje ona kumulowania się środków znieczulających w organizmie zwierzęcia. Dzięki komorze tlenowej dla zwierząt ze sklepu Głowacki-Vet anestetyki są na bieżąco wdychane i wydychane przez pacjenta. 

Transparentne komory tlenowe dla kota oraz małych zwierząt

Nasza specjalistyczna oferta obejmuje trwałe oraz stabilne warianty komory tlenowej dla zwierząt. Wysokojakościowe produkty wykonane zostały z transparentnego plexiglasu, aby ułatwić obserwowanie pacjenta podczas podawania narkozy. Szczelnie zamykana pokrywa uniemożliwia ulatnianie się gazu, zapewniając pełne bezpieczeństwo personelowi weterynaryjnemu. Wyroby zawierają przyłącze do systemu wentylacji oraz węża wylotowego. 

Zastosowanie naszej komory tlenowej jest wyjątkowo przyjazne dla zwierząt, gdyż nie wiąże się z wymogiem unieruchamiania ich, ani zakładania im maski, co wyraźnie zmniejsza poziom stresu pacjentów.