Stoły zabiegowe


Każda profesjonalna klinika musi być wyposażona w dobrej jakości stół zabiegowy weterynaryjny. Ze względu na specyfikę pracy lekarza weterynarii konieczne jest to, aby jego konstrukcja była ergonomiczna. Wszystkie oferowane przez nas stoły weterynaryjne zaprojektowane zostały w trosce o zwiększenie komfortu specjalisty i poddawanego zabiegowi pacjenta. Dostępny asortyment to produkty znanych i sprawdzonych producentów, które stworzone z myślą o profesjonalnych lecznicach weterynaryjnych. 

Specjalistyczne stoły zabiegowe do klinik weterynaryjnych

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo duży wybór stołów weterynaryjnych, przeznaczonych do wykonywania zabiegów pielęgnacyjnych, leczniczych operacji i badań. Większość z nich posiada regulację wysokości, dzięki czemu możliwe jest dostosowanie położenia blatu do swoich potrzeb. Oferujemy stoły weterynaryjne montowane do ściany, hydrauliczne, elektryczne, na kółkach oraz z dodatkowymi akcesoriami. Wykonane są ze stali nierdzewnej,  co jest gwarancją wytrzymałości, łatwości w utrzymaniu odpowiedniego poziomu higieny i odporności na działanie czynników zewnętrznych. Zapraszamy do zapoznania się z opisami poszczególnych produktów. Każdy oferowany przez nas stół zabiegowy weterynaryjny jest objęty gwarancją. 

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie sklepu.