Ciśnieniomierze i akcesoria


Od czego najlepiej zacząć badanie zwierzęcia w gabinecie weterynaryjnym, jeżeli właściciel pupila zgłosił niecodzienne zachowanie futrzaka? Oczywiście od zmierzenia ciśnienia. Często to właśnie dzięki niemu można oszacować i stwierdzić, co jest nie tak. Zbyt niskie ciśnienie? A może wprost przeciwnie — nadciśnienie, które niekiedy wskazuje na prawdopodobieństwo niewydolności nerek u psów? Aby w ogóle oszacować i zmierzyć ten parametr, wybierzcie ciśnieniomierz dla zwierząt albo niezbędne do jego naprawy części zamienne, jakie jesteśmy w stanie zaproponować!

Pomiar ciśnienia, czyli podstawa leczenia

Nie da się ukryć, że praktycznie w każdym przypadku czynności kontrolne podczas wizyty u weterynarza, zaczynają się od zmierzenia ciśnienia. To właśnie na jego podstawie można często stwierdzić, co jest powodem pogorszenia samopoczucia zwierzęcia. Oprócz tego ciśnienie mierzy się również w trakcie zabiegów — na przykład podczas operowania. W poniższej kategorii możecie znaleźć najnowocześniejszy sprzęt, dzięki któremu każdy pupil będzie mieć zapewnioną przez Was fachową opiekę. Chcecie zakupić ciśnieniomierz dla zwierząt w dobrej cenie? A może posiadacie już takie urządzenie, ale potrzebujecie zamiennych części bądź czegoś nowszego i bardziej zaawansowanego? W każdym przypadku uda Wam się znaleźć dokładnie to, czego potrzebujecie — zapraszamy!

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie sklepu.