Tonometry

Tonometry

Icare Tonometr TonoVet Plus

173620
15 197,82 zł netto
18 693,32 zł brutto
Icare® TONOVET Plus to tonometr nowej generacji do szybkiego i łatwego weterynaryjnego pomiaru IOP (IntraOcular Pressure = ciśnienie wewnątrzgałkowe).

Tonometr jest przyrządem do mierzenia ciśnienia wewnątrzgałkowego, czyli ciśnienia, jakie zawartość gałki ocznej wywiera na ścianę twardówki oraz rogówki. Przyrząd stosowany jest przy podejrzeniu lub kontrolowaniu jaskry i nadciśnienia ocznego. Tonometry wykorzystuje się również przy badaniach przeprowadzanych po zabiegach wykonanych na gałce ocznej, a także po urazie głowy. Metoda jest bezpieczna i rzadko prowadzi do powikłań. Możliwe jest ewentualne, tymczasowe zaczerwienienie oka lub przejściowe, nieostre widzenie. 

Wykonuj badania wysokojakościowym tonometrem  

W ofercie sklepu Głowacki-Vet znajdziesz funkcjonalne modele tonometru w korzystnej cenie. To przyrządy najnowszej generacji gwarantujące niezwykle delikatny kontakt z rogówką, co zmniejsza stres zwierzęcia spowodowany badaniem. Proces trwa krótko i nie wymaga znieczulenia miejscowego. Nasze termometry są zarazem łatwe w obsłudze i dokładne, pomagając znaleźć właściwy kąt i środek rogówki.  

       

Na Glowacki-VET dostępne są nie tylko różne rodzaje tonometru w dobrej cenie, ale także nakładki do modeli TONO-PEN AVIVA oraz TONO-PEN XL w opakowaniu zawierającym 150 sztuk. W naszym sklepie można zamówić ponadto komplet stu jednorazowych sond pasujących do Icare TonoVet oraz Icare TonoVet Plus. 

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie sklepu.