Kategorie

Filtruj według

Cena

Cena

  • Zakres: 0,00 zł - 308,00 zł

Serwis

Aktywne filtry

 

Usługi serwisowe uzupełniają naszą ofertę wyposażenia gabinetu weterynaryjnego. Zamawiając w naszym sklepie urządzenia diagnostyczne i przyrządy pomiarowe otrzymują Państwo nie tylko wysokiej klasy sprzęt weterynaryjny, ale także nasze wsparcie merytoryczne i techniczne.

Na wyposażenie zakupione w naszym sklepie internetowym udzielamy gwarancji, w ramach której pomagamy skalibrować urządzenie (np. pompy infuzyjne), wykonujemy przeglądy techniczne i dokonujemy koniecznych napraw. Oferujemy także serwis pogwarancyjny, który zapewni wieloletnie działanie posiadanego przez Państwa sprzętu. 
Nasi technicy używają oryginalnych części i podzespołów dostarczanych przez producentów urządzeń weterynaryjnych.

W ramach serwisu przeprowadzamy przeglądy i naprawy tarników stomatologicznych dla koni, pomp infuzyjnych strzykawkowych i wolumetrycznych, ciśnieniomierzy oscylometrycznych i dopplerowskich oraz aplikatorów gazowych.
W sprawie serwisu urządzeń innych, niż wymienione prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu: +48 42 639 85 00

Podstawowy pakiet serwisowy obejmuje rozłożenie, sprawdzenie poszczególnych podzespołów, wycenę usługi oraz usunięcie usterki po konsultacji z Państwem kosztu naprawy.

Jeśli są Państwo zainteresowani skorzystaniem z naszego serwisu, prosimy o pobranie karty serwisowej dostępnej w zakładce ZAŁĄCZNIKI w karcie produktu i dołączenie jej do wysyłanego sprzętu. Rekomendujemy wysyłkę za pośrednictwem firmy kurierskiej oraz ubezpieczanie paczki.
Urządzenia po serwisie są sprawdzane w naszym dziale technicznym, a następnie odsyłane do Państwa. Przesyłki wychodzące z naszego serwisu zawsze starannie pakujemy
i ubezpieczamy.

Serwis Głowacki-Vet to gwarancja sprawnego działania urządzeń w Państwa gabinecie.