Kategorie

Filtruj według

Cena

Cena

  • Zakres: 270,00 zł - 3 162,00 zł

Marka

Marka

Lampy bakteriobójcze przepływowe

Aktywne filtry

Lampy przepływowe oddziałują na powietrze oraz powierzchnie promieniami UV-C, skutecznie usuwając bakterie, grzyby, wirusy i pleśnie.

Lampy bakteriobójcze przepływowe - sklep internetowy

W naszym sklepie dostępny jest szeroki wybór lamp bakteriobójczych przepływowych. Posiadamy modele z mechanicznymi licznikami czasu pracy oraz nieco tańsze urządzenia bez licznika. Oferowane przez nas lampy skutecznie dezynfekują powietrze i powierzchnie. Są wybierane do gabinetów weterynaryjnych, a także laboratoriów, izb przyjęć, bloków operacyjnych i sal chorych.

Czytaj więcej

Oferowane przez nas przepływowe lampy bakteriobójcze są w pełni bezpieczne dla ludzkiego życia i zdrowia. Ich działanie nie powoduje żadnych skutków ubocznych, dzięki czemu mogą być stosowane, gdy w pomieszczeniu przebywają pacjenci i personel. Należy jednak pamiętać, że ważny jest ich właściwy montaż. Przede wszystkim powinny być umieszczone na odpowiedniej wysokości, według zaleceń producenta. Ponadto bardzo istotna jest regularna wymiana promienników. Duże znaczenie ma również ich dobór i czyszczenie. Jeśli są Państwo zainteresowani zakupem lampy bakteriobójczej przepływowej, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

Lampy bakteriobójcze przepływowe - opinie

 Lampy przepływowe bakteriobójcze dostępnej w naszym asortymencie posiadają świetne opinie. Wybierane są do szpitali, lecznic i gabinetów weterynaryjnych oraz prywatnych gabinetów lekarskich. Ich ogromna popularność wynika z faktu, iż skutecznie zapobiegają zakażeniom i rozwojowi chorób. Ponadto gwarantują odpowiedni poziom czystości mikrobiologicznej pomieszczeń i zapewniają bezpieczeństwo personelowi oraz pacjentom. Dodatkowo dzięki nim nie trzeba stosować środków dezynfekujących, które mogłyby niekorzystnie wpływać na stan zdrowia. Oferowane przez nas lampy przepływowe bakteriobójcze pochodzą od zaufanych i sprawdzonych producentów, którzy swoje towary tworzą z należytą starannością. Wszystkie lampy dostępne w naszym sklepie wykonane są z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu służą przez lata. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jesteśmy pewni, że znajdziecie u nas Państwo produkt, który dopasowany do indywidualnych potrzeb oraz preferencji. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Zapraszamy także do naszego biura handlowego, mieszczącego się przy ul. Akacjowej 8 w Bukowcu.