Kategorie

Filtruj według

Cena

Cena

  • Zakres: 33,00 zł - 3 168,00 zł

Kastracja

Aktywne filtry

Kastracja

Kastracja zwierząt to jeden z zabiegów najczęściej wykonywanych przez lekarzy weterynarii. Może polegać na usunięciu jąder u samców lub jajników u samic – wyłącznie lub wraz z fragmentem macicy. Działania takie bezpośrednio są formą antykoncepcji, pośrednio zapobiegają zaś wielu chorobom. Aby przeprowadzić je w sposób bezpieczny dla pacjenta, konieczne jest wykorzystanie odpowiednich przyrządów do kastracji.

Narzędzia do kastracji – sklep internetowy

W ofercie naszego sklepu znajdują się narzędzia do kastracji przeznaczone dla różnych zwierząt – zarówno większych, jak i mniejszych. Właściwy rozmiar i rodzaj instrumentu są istotne, ponieważ wpływają na jakość przeprowadzanego zabiegu i zmniejszają ryzyko wystąpienia powikłań. Oferujemy przede wszystkim kleszcze do kastracji różnego typu – chirurgiczne akcesoria cechujące się wytrzymałością oraz skutecznością. Różnorodność naszej oferty pozwala specjaliście wybrać narzędzie, które będzie dla niego najwygodniejsze, a także najlepiej dopasowane do charakteru zabiegu.

Narzędzia do kastracji wysokiej jakości

Każdy przyrząd do kastracji znajdujący się w naszej ofercie został wykonany z wysokiej klasy materiałów. Kleszcze oraz emaskulatory do bezkrwawej kastracji można sterylizować w autoklawie (sterylizatorze). Zapewni to większe bezpieczeństwo pacjenta podczas zabiegu. Dysponujemy akcesoriami używanymi w przypadku zwierząt towarzyszących (np. psy, koty) oraz hodowlanych, takich jak konie czy świnie. W każdym przypadku są to narzędzia niezwykle wygodne w obsłudze, wykonane z materiałów wysokiej klasy, odpornych na zabrudzenia i wilgoć, cechujących się dużą wytrzymałością. Szeroki wybór produktów umożliwia dobranie modelu według indywidualnych potrzeb.

Wysoka jakość i konkurencyjne ceny

Współpracujemy z wieloma lekarzami weterynarii, a także klinikami oraz lecznicami dla zwierząt. Wszystkie narzędzia, akcesoria i urządzenia znajdujące się w ofercie naszego sklepu cieszą się doskonałymi opiniami wśród specjalistów. Zaopatrujemy się wyłącznie u profesjonalnych dostawców, których produkty są przydatne podczas badań, zabiegów i operacji wykonywanych przez lekarzy weterynarii. Śledzimy na bieżąco aktualności ze świata medycyny weterynaryjnej oraz rynek, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić klientom wysokiej klasy sprzęt spełniający nowoczesne standardy i wymogi, dostępny w atrakcyjnych cenach.