Kategorie

Filtruj według

Cena

Cena

  • Zakres: 9 241,00 zł - 16 200,00 zł

Oftalmoskopy pośrednie

Aktywne filtry

W tej kategorii znajdą Państwo profesjonalny sprzęt weterynaryjny – oftalmoskopy pośrednie, które podobnie jak bezpośrednie służą do wykonywania wysokiej jakości stereoskopowego obrazu dna oka przez każdą źrenicę, niezależnie od jej rozmiaru (z dolną granicą 1–2 mm). Oftalmoskopy pośrednie sprawdzają się doskonale jako wyposażenie gabinetu lub kliniki weterynaryjnej. Nowoczesna technologia oświetlenia redukuje refleksy rogówki i sprawia, że obraz jest odpowiednio jasny, czysty i ostry, co umożliwia lekarzowi weterynarii wykonanie badania precyzyjnie i co za tym idzie, postawienie właściwej diagnozy.

Czytaj więcej

Oftalmoskop pośredni – zaawansowany sprzęt weterynaryjny

Pośredni oftalmoskop weterynaryjny to jeden z najważniejszych weterynaryjnych instrumentów diagnostycznych w dziedzinie precyzyjnej optyki. Urządzenie to umożliwia lekarzowi weterynarii zbadanie tylnego odcinka oka ze szczególnym uwzględnieniem siatkówki i tarczy nerwu wzrokowego. Siatkówka ma bardzo skomplikowaną budowę, dlatego bardzo istotna jest precyzja w wykonywaniu badania – właśnie dlatego potrzebny jest lekarzowi oftalmoskop pośredni, który pozwoli wykonać badanie siatkówki jako całości, w przeciwieństwie do oftalmoskopu bezpośredniego, który umożliwia zbadanie wybranych obszarów tego narządu.

Dostępne w naszej ofercie wzierniki oczne to rodzaj oftalmoskopu pośredniego, za pomocą którego lekarz weterynarii może skutecznie przeprowadzić badanie dna oka metodą wziernikowania pośredniego w obrazie odwrotnym – oftalmoskop pośredni zamontowany jest na specjalnej ramce. Nowoczesna technologia umożliwia ograniczenie refleksów rogówki, a dzięki opatentowanemu, zsynchronizowanemu regulowaniu paralaksy i zbieżności lekarz weterynarii może precyzyjnie dobrać oświetlenie do każdego rodzaju źrenicy.

W naszym sklepie dostępne są jedynie urządzenia najwyższej jakości, pochodzące od renomowanego producenta, lidera wśród optyki okulistycznej na świecie. Wiele modeli wyposażonych zostało w innowacyjne funkcje, które czynią sprzęt jeszcze wygodniejszym w użytkowaniu i bardziej precyzyjnym. Dzięki wielowarstwowemu systemowi oświetlenia, oftalmoskopy pośrednie osiągają doskonałe parametry. W ofercie posiadamy urządzenia bezprzewodowe o wysokiej rozdzielczości.

Pośredni oftalmoskop weterynaryjny – nowoczesna technologia

Opinie na temat sprzętu weterynaryjnego dostępnego w naszym sklepie internetowym potwierdzają, że oferujemy najwyższą jakość w atrakcyjnej cenie. Oftalmoskopy pośrednie, podobnie jak pozostałe urządzenia z naszej oferty, objęte są serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.