Lampy operacyjne

Lampy operacyjne

Lampa operacyjna HELIOS 160W

HELIOS160W
23 839,96 zł netto
25 747,16 zł brutto
Lampa operacyjna na pojedynczym zawieszeniu ściennym, dająca idealne oświetlenie podczas zabiegów w sali chirurgicznej.
Lampy operacyjne

Lampa operacyjna HELIOS 160C

HELIOS160C
23 839,96 zł netto
25 747,16 zł brutto
Lampa operacyjna na pojedynczym zawieszeniu sufitowym, dająca idealne oświetlenie podczas zabiegów w sali chirurgicznej.
Lampy zabiegowe

Lampa zabiegowa SOLIS 60C

SOLIS60C
5 558,64 zł netto
6 003,33 zł brutto
Lampa diagnostyczna na pojedynczym zawieszeniu sufitowym, dająca idealne oświetlenie podczas badania klinicznego w gabinecie weterynaryjnym.
Lampy zabiegowe

Lampa zabiegowa SOLIS 60W

SOLIS60W
5 558,64 zł netto
6 003,33 zł brutto
Lampa diagnostyczna na pojedynczym zawieszeniu ściennym, dająca idealne oświetlenie podczas badania klinicznego w gabinecie weterynaryjnym.
Lampy zabiegowe

Lampa zabiegowa SOLIS 60F

SOLIS60F
5 558,64 zł netto
6 003,33 zł brutto
Lampa diagnostyczna statywowa, mobilna, dająca idealne oświetlenie podczas badania klinicznego w gabinecie weterynaryjnym.
Lampy operacyjne

Lampa operacyjna SOLIS 160C

SOLIS160C
19 596,92 zł netto
21 164,67 zł brutto
Lampa operacyjna na pojedynczym zawieszeniu sufitowym, dająca idealne oświetlenie podczas zabiegów w sali chirurgicznej.
Lampy operacyjne

Lampa operacyjna SOLIS 160W

SOLIS160W
19 596,92 zł netto
21 164,67 zł brutto
Lampa operacyjna na pojedynczym zawieszeniu ściennym, dająca idealne oświetlenie podczas zabiegów w sali chirurgicznej.

W tej kategorii w naszym sklepie znajdą Państwo lampy operacyjne weterynaryjne, które są elementem wyposażenia sal operacyjnych w lecznicach. Dostępne w naszym asortymencie operacyjne lampy zabiegowe to urządzenia wyznaczające standardy w technologii oświetlenia medycznego - oferujemy Państwu sprzęt najwyższej jakości, jedynie od najlepszych światowych producentów.

Czytaj więcej

Lampy operacyjne weterynaryjne to sprzęt nowej generacji, który służy w praktyce weterynaryjnej jako główne lub pomocnicze źródło światła w sali operacyjnej. Umożliwia tym samym lekarzowi weterynarii wykonanie zabiegu w sposób bezpieczny, ale także skuteczny, ponieważ odpowiednie światło jest niezbędne do zachowania chirurgicznej precyzji.

Lampy operacyjne LED

Lampy w technologii LED mają bardzo długą żywotność (minimum kilkadziesiąt tysięcy godzin), są efektywne energetycznie i niemalże nie produkują ciepła. Wiele modeli umożliwia także zwiększenie intensywności światła odcinka centralnego, co pozwala na optymalne oświetlenie dowolnego pola chirurgicznego. W naszym sklepie internetowym znajdują się także lampy operacyjne weterynaryjne z trzema oddzielnymi źródłami światła, które zapobiegają problemom w przypadku uszkodzenia jednego z nich. Posiadamy także lampy weterynaryjne zabiegowe, które sprawdzą się podczas badań diagnostycznych. Specyfikacja poszczególnych produktów dostępna jest w opisach produktów.

Lampy operacyjne - nasza oferta

W naszej ofercie dostępnych jest wiele innowacyjnych modeli o zawieszeniu sufitowym oraz stojących. Nowoczesne lampy weterynaryjne zabiegowe i operacyjne oznaczają dla lekarza weterynarii przede wszystkim wysokie natężenie światła, wysoką temperaturę zapewniającą dobre oddawanie barw, wysoki współczynnik oddawania koloru, łatwy w obsłudze panel sterowania, bezcieniowość, długą żywotność źródeł światła oraz niskie zużycie energii. To wszystko sprawia, że nasze produkty są funkcjonalne i cieszą się rewelacyjnymi opiniami doktorów weterynarii, usprawniając ich pracę przede wszystkim podczas zabiegów i operacji. Innowacyjne kopuły lamp w opływowym kształcie zapewniają ergonomię pracy i ułatwiają zachowanie czystości.

Proponujemy Państwu najbardziej nowoczesne technologie w zakresie działania i użytkowania lamp operacyjnych weterynaryjnych. Ceny są bardzo zróżnicowane i zależą od producenta oraz specyfikacji konkretnego produktu. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszego sklepu internetowego - lekarze weterynarii ufają nam już od wielu lat.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie sklepu.