Wanny


W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi wygodne i poręczne wanny do kąpieli zwierząt. Część akcesoriów dostosowana jest do użytku domowego lub do hodowli, inne natomiast można wykorzystać również w mniejszym salonie groomerskim. Wanny dla zwierząt pozwalają na dokładne umycie psa lub innego czworonoga, co pomaga utrzymać jego prawidłową higienę. Niektóre modele wanien mogą sprawdzić się także w gabinecie weterynaryjnym, gdzie posłużą jako miejsce do przygotowania psa do zabiegu.

Wanny do kąpieli zwierząt - podstawa odpowiedniej higieny i pielęgnacji

W naszej ofercie znajdują się wanny dla zwierząt plastikowe, które są lżejsze oraz wanny dla zwierząt stalowe, zapewniają większą trwałość i są bardziej estetyczne. Zaletą modeli plastikowych jest łatwy montaż. Ponadto posiadają one antypoślizgowe wypustki, dzięki którym zwierzę czuje się pewniej i bezpieczniej podczas kąpieli, drzwiczki zabezpieczające przed ucieczką czworonoga oraz karabińczyki umożliwiające przywiązanie. Wszystkie wymienione cechy mają na celu przede wszystkim zapewnić psu bezpieczeństwo, a także ułatwić pracę groomera lub właściciela.

Czytaj więcej

Wanny dla zwierząt plastikowe zazwyczaj nie zabierają wiele miejsca, można korzystać z nich swobodnie w ogrodzie. Do niektórych modeli dołączona jest wygodna rampa, która ułatwia wchodzenie do wanny psom o większych gabarytach. Część akcesoriów wyposażona jest dodatkowo w wyciąganą półkę do kąpieli małych zwierząt, co znacznie ułatwia ich pielęgnację, a także w schowek na kosmetyki. 

Akcesoria do kąpieli dla zwierząt są stabilne, warto jednak zwrócić uwagę na ich udźwig - w przypadku modeli plastikowych możemy mieć problem z umyciem psów cięższych niż 50 kg. Wanny dla zwierząt plastikowe wykonane zostały z wysokiej jakości polietylenu, natomiast stalowe ze stali nierdzewnej typu 304. Niektóre modele wyposażone są w system regulacji wysokości sterowany elektrycznie za pomocą pedałów nożnych oraz posiadają wysięgnik, który służy do podczepienia psa, zapewniając mu tym samym większe bezpieczeństwo. Profesjonalne wanny do kąpieli zwierząt, wyposażone w dodatkowe funkcje, sprawdzą się w salonach groomerskich.

Wanny dla zwierząt - komu się przydają?

Wanny do kąpieli psów i kotów przydadzą się każdemu właścicielowi czworonoga, jednak w szczególności takich ras, których sierść lub włos wymaga częstego mycia i pielęgnacji. Może posłużyć także podczas przygotowań zwierząt do wystawy, a także w gabinecie weterynaryjnym. W naszym sklepie dostępne są wanny dla zwierząt, które najlepiej sprawdzają się podczas użytkowania przez naszych klientów, o czym informują nas ich pozytywne opinie. Ceny wanien mogą znacznie się różnić, zależnie od tworzywa, funkcji i wyposażenia każdej z nich. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie sklepu.