Kategorie

Filtruj według

Cena

Cena

  • Zakres: 60,00 zł - 240,00 zł

Ostrza

Aktywne filtry

Oferujemy Państwu profesjonalne ostrza do maszynek dla zwierząt, które stanowią podstawowe wyposażenie salonów groomerskich, umożliwiając tym samym codzienną pracę przy strzyżeniu i pielęgnacji psów. Ostrza do maszynek bardzo często wykorzystywane są także przez lekarzy weterynarii oraz hodowców. Proponujemy Państwu jedynie narzędzia o najwyższej jakości, pochodzące od renomowanych producentów na rynku, takich jak Oster i Moser.

Ostrza do maszynek do strzyżenia zwierząt - jakość i wytrzymałość

Poszczególne narzędzia i akcesoria groomerskie wykorzystywane na co dzień przez groomerów w salonach pielęgnacji psów i kotów podlegają intensywnej eksploatacji - podobnie jest z ostrzami do maszynek dla zwierząt. Właśnie dlatego to bardzo ważne, aby sprzęt groomerski działał sprawnie i był odporny na wszelkie czynniki zewnętrzne. Wysoka jakość stali nierdzewnej zapewnia prawidłową pracę maszynkom do strzyżenia, umożliwiając nadanie sierści psów i kotów odpowiedniego kształtu, zgodnie z wzorcem FCI, w którym opisane zostały fryzury dla każdej rasy.

Czytaj więcej

Duże zróżnicowanie proponowanych w naszej ofercie profesjonalnych ostrzy do maszynek dla zwierząt pozwala na odpowiednie dobranie narzędzia do rodzaju sierści oraz fryzury, a także do poszczególnych partii ciała. Dzięki temu podczas wykonywania strzyżenia groomer ma możliwość dostosowania narzędzia do potrzeb swoich oraz psa lub kota, co znacznie zwiększa ergonomię pracy. Ostrza do maszynek do strzyżenia psów, które znajdą Państwo w naszej ofercie doskonale pasują do wszystkich urządzeń z wbudowanym systemem Snap On, czyli bardzo prostym i łatwym w obsłudze mechanizmem wymiany, który znacznie usprawnia pracę groomera oraz lekarza weterynarii. Poszczególne ostrza do maszynek dla zwierząt pozwalają skrócić sierść lub włos na odpowiednią długość, zależnie od dokładnej specyfikacji każdego narzędzia. Ostrza stanowią nieodłączny element całej maszynki, tworząc wraz z nią profesjonalny zestaw do strzyżenia i pielęgnacji zwierząt.

Ostrza do maszynek dla psów i kotów - sklep internetowy

W naszym sklepie wszystkie ostrza do maszynek dla zwierząt objęte są serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym. Akcesoria groomerskie cieszą się doskonałymi opiniami klientów. Zależnie od dokładnych parametrów każdego z ostrzy do maszynek do strzyżenia psów i kotów znajdujących się w ofercie, różnią się ceny naszego asortymentu. Zachęcamy do zapoznania się z produktami do salonu groomerskiego i gabinetu weterynaryjnego.