Maszynki

Maszynki

Heiniger Handy

HG-701-800-30
1 300,73 zł netto
1 599,90 zł brutto
mocna, solidna i niezawodna maszynka do strzyżenia koni i  bydła 120W

W naszej ofercie proponujemy Państwu profesjonalne maszynki do strzyżenia psów, które stanowią podstawowe wyposażenie salonów groomerskich, choć nierzadko korzystają z nich również lekarze weterynarii w ramach praktyki weterynaryjnej, na przykład podczas przygotowań do operacji. Maszynki do strzyżenia zwierząt znajdują zastosowanie także w domach właścicieli czworonogów, gdzie mogą się przydać do wykonania kosmetycznych zmian w ich wyglądzie, na przykład do przystrzyżenia uszu.

Profesjonalne maszynki do strzyżenia psów dla groomera

Maszynki do strzyżenia psów są niezbędne do prawidłowej pielęgnacji oraz zachowania odpowiedniej fryzury u psa, zgodnej z wzorcem FCI obejmującym wszystkie rasy psów. Odpowiednio wykonane strzyżenie to także podstawa do zachowania higieny i zdrowia - w przypadku psów niestrzyżonych o długiej i wymagającej sierści, w wyniku zaniedbania możliwe jest powstanie kołtunów, które mogą stanowić poważne zagrożenie dla jego skóry i ogólnego stanu zdrowia, ponieważ często są siedliskiem grzybów i bakterii. Właśnie dlatego regularna pielęgnacja jest tak istotna, a groomerzy powinni być wyposażeni w profesjonalne narzędzia, w tym maszynki.

Czytaj więcej

Maszynki do strzyżenia psów w naszej oferty to profesjonalny sprzęt od renomowanych producentów. Ostrza urządzeń wykonane zostały z nierdzewnej stali chirurgicznej posiadającej wszystkie niezbędne atesty. Dostępne są u nas zarówno maszynki bezprzewodowe, bardzo wygodne w codziennym użytkowaniu, jak i przewodowe. Mają różną moc, którą należy dostosować do sierści zwierzęcia. Maszynki do strzyżenia psów z naszej oferty są lekkie, wygodne i bezpieczne w użytkowaniu, wytrzymałe i mają ergonomiczny kształt. Co więcej, włączone działają bardzo cicho, zapewniając tym samym komfort groomerowi oraz strzyżonemu psu. Wiele modeli maszynek wyposażonych jest w prosty i łatwy w obsłudze system wymiany ostrzy za pomocą jednego przycisku. Ładowanie urządzeń bezprzewodowych trwa krótko, a kompleksowe zestawy zawierają także przyrządy niezbędne do czyszczenia i konserwacji sprzętu groomerskiego. Bogaty wybór ostrzy do maszynek sprawia, że z powodzeniem mogą korzystać z nich groomerzy, lekarze weterynarii oraz hodowcy zwierząt.

Maszynki do strzyżenia zwierząt - dodatkowe zalety

Wszystkie maszynki do strzyżenia psów z naszej oferty to sprawdzony sprzęt najwyższej jakości, co potwierdzają liczne opinie naszych klientów. Co więcej, do zakupu zachęcają również ceny asortymentu. W naszym sklepie wszystkie narzędzia i akcesoria groomerskie objęte są serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie sklepu.