Kategorie

Filtruj według

Cena

Cena

  • Zakres: 24,00 zł - 344,00 zł

Marka

Marka

Kleszczyki naczyniowe

Aktywne filtry

Zabiegi chirurgiczne wymagają od lekarza ogromnej precyzji i stosowania specjalistycznych narzędzi, które nierzadko wpływają na komfort jego pracy oraz skuteczność zabiegu. Jednymi z podstawowych akcesoriów są kleszczyki naczyniowe. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo wyłącznie wysokiej jakości produkty, które zostały wykonane ze sprawdzonych materiałów i od lat pomagają lekarzom na całym świecie. 

Czytaj więcej

Kleszczyki naczyniowe służą do zamknięcia światła naczynia krwionośnego w celu zatamowania wydostania się krwi na zewnątrz. Występują w wielu rodzajach oraz rozmiarach, dlatego znajdą Państwo u nas akcesoria idealnie dopasowane do wykonywanego zabiegu. 

Kleszczyki naczyniowe Pean 

Kleszczyki naczyniowe Pean zostały opracowane przez francuskiego chirurga (Julesa-Émile Péana). Posiadają poprzeczne żłobienia w części chwytającej i mogą być zakrzywione lub proste. Są wykonywane ze stali nierdzewnej, dzięki czemu nadają się do sterylizacji i ponownego użycia. Dostępne w ofercie naszego sklepu modele posiadają wygodne uchwyty, które zwiększają komfort pracy lekarza nawet w przypadku długotrwałych zabiegów.

Kleszczyki naczyniowe Kochera

Kleszczyki naczyniowe Kochera, podobnie jak Pean, posiadają poprzeczne żłobienia w części chwytającej, jednak w tym przypadku na końcu kleszczy znajdują się wystające ząbki, co ułatwia stabilne podtrzymanie naczyń (np. w przypadku dużej ilości krwi). Podobnie jak powyższy rodzaj, w tym przypadku także stosuje się stal nierdzewną. 

Kleszczyki naczyniowe halsted-mosquito

Kleszczyki naczyniowe halsted-mosquito są przeznaczone do wykonywania zabiegów dotyczących mniejszych naczyń krwionośnych. Ich nazwa (mosquito - ang. komar) nawiązuje do niewielkich rozmiarów. 

Wysokiej klasy kleszczyki naczyniowe proste i wygięte

Kleszczyki naczyniowe proste służą do podtrzymania tkanek przy powierzchni rany, natomiast również dostępne w tej kategorii kleszczyki naczyniowe wygięte sprawdzą się w przypadku ingerowania w jej głąb. 

Większość znajdujących się w ofercie naszego sklepu kleszczyków wykonano z matowej stali nierdzewnej. To istotny aspekt, ponieważ błyszczące wykończenie może powodować odbijanie się światła od lampy zabiegowej, co zmniejsza komfort pracy lekarza podczas przeprowadzania zabiegu. Nieprzypadkowo właśnie matowe produkty otrzymują najlepsze opinie. 

Nasz sklep od ponad 20 lat dostarcza wyposażenie wielu gabinetom weterynaryjnym i lekarzom pracującym na rzecz lecznic zwierząt. Mogą nam Państwo zaufać! Oferujemy wysoką jakość oraz konkurencyjne ceny.