Kategorie

Filtruj według

Cena

Cena

  • Zakres: 37,00 zł - 635,00 zł

Igłotrzymacze

Aktywne filtry

W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo między innymi igłotrzymacze weterynaryjne, które znajdują zastosowanie nie tylko w gabinetach, ale także w groomingu. W weterynarii służą przede wszystkim do podtrzymywania nici w trakcie zabiegów chirurgicznych. Igłotrzymacze różnią się między sobą kształtem oraz rozmiarem, umożliwiając wykonywanie zabiegów operacyjnych odpowiednio w przypadku poszczególnych obszarów ciała zwierzęcia. Wszystkie igłotrzymacze w naszej ofercie zapewniają maksymalne bezpieczeństwo zarówno doktorowi weterynarii, jak i pacjentowi.

Czytaj więcej

Igłotrzymacze dostępne w naszej ofercie to produkty najwyższej jakości, wykonane z trwałych i bezpiecznych materiałów powszechnie stosowanych w przypadku wielu narzędzi chirurgicznych, takich jak stal nierdzewna oraz wolfram. Ergonomiczna ich forma zapewnia możliwość bezpiecznego użytkowania podczas zabiegów wymagających ogromnej precyzji. W naszym sklepie internetowym dostępne są zarówno igłotrzymacze z okularowym chwytem, jak i takie o klinowym kształcie, przeznaczone do innych czynności, na przykład do wykonywania płytszych szwów. Wersje klinowe są proste w użytkowaniu i przyspieszają pracę lekarza. Wyposażono je w gładką blokadę wewnętrzną.

Igłotrzymacze - oferta 

Dostępne w naszym sklepie internetowym igłotrzymacze do gabinetu weterynaryjnego to narzędzia o doskonałej jakości, wyposażone w bardzo wytrzymałe, wymienne po zużyciu szczęki umożliwiające bezpieczne mocowanie igły podczas zabiegów w lecznicy weterynaryjnej. Stal nierdzewna, z której są wykonane narzędzia chirurgiczne, spełnia wymagania zgodnie z przyjętymi normami. Znajdą Państwo w naszym sklepie również igłotrzymacze weterynaryjne o delikatnych, miedzianych szczękach.

Niektóre z dostępnych igłotrzymaczy są odpowiednie do zabiegów w obszarze oka, inne z kolei - z samoblokującą zapadką - nadają się najlepiej do operacji w okolicach jamy brzusznej. W ofercie znajduje się także igłotrzymacz asymetryczny, a wersje z częścią chwytającą o strukturze waflowej, które gwarantują pewne i stabilne prowadzenie igły. Posiadamy również w asortymencie igłotrzymacze z częścią nożycową, które pozwalają na jednoczesne prowadzenie igły i cięcie nici, bez konieczności zmiany instrumentu - w taki model szczególnie warto wyposażyć swój gabinet weterynaryjny.

Proponujemy Państwu szeroki wybór igłotrzymaczy, które są niezbędne podczas wielu operacji wykonywanych w zawodzie lekarza weterynarii. Opinie o dostępnych w naszej ofercie narzędziach potwierdzają, że jest to sprzęt bardzo trwały i wygodny w użyciu. Ceny poszczególnych igłotrzymaczy różnią się w zależności od specyfikacji. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.