Kategorie

Filtruj według

Cena

Cena

  • Zakres: 34,00 zł - 7 438,00 zł

Marka

Marka

Oftalmoskopy bezpośrednie

Aktywne filtry

W tej kategorii znajdują się zaawansowane oftalmoskopy bezpośrednie, które umożliwiają lekarzom weterynarii wykonanie badania dna oka w celu zdiagnozowania różnych zaburzeń ogólnoustrojowych u zwierząt. Oftalmoskop weterynaryjny to bardzo istotne urządzenie w gabinecie lub klinice, pozwala bowiem na rozpoznanie wielu nieprawidłowości w budowie i funkcjonowaniu siatkówki, błony naczyniowej i nerwu wzrokowego, a co za tym idzie, pozwala na zdiagnozowanie poważnych schorzeń u zwierząt.

Czytaj więcej

Oftalmoskop bezpośredni – specjalistyczne badanie dna oka u zwierząt

Oftalmoskop bezpośredni, nazywany także wziernikiem ocznym, to instrument medyczny służący do badania dna oka. Podstawowe modele tego urządzenia zbudowane są z uchwytu do trzymania oraz głowicy składającej się z przynajmniej jednej żarówki, zestawu soczewek korygujących oraz lusterka lub pryzmatu do odchylenia wiązki światła. W gabinecie weterynaryjnym oftalmoskop bezpośredni służy do wykrywania objawów wielu schorzeń, dlatego to bardzo istotne, aby wybrać urządzenie najwyższej jakości, które pozwoli na dokładne przeprowadzenie badania oraz prawidłową diagnostykę. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo oftalmoskopy weterynaryjne wykorzystujące różne systemy optyczne, w tym precyzyjną optykę sferyczną i unikatową optykę asferyczną.

Oftalmoskopy bezpośrednie znajdujące się w naszej ofercie, emitują różne rodzaje światła – zależnie od wybranego modelu. Unikalna konstrukcja pyłoszczelna chroni zastosowaną w urządzeniu optykę i pozwala na częste użytkowanie, niewymagające absorbującej konserwacji urządzenia. Wszystkie oferowane oftalmoskopy weterynaryjne wykorzystują zaawansowaną technologię, a dodatkowe funkcje poszczególnych modeli, takie jak płynna regulacja jasności czy możliwość użycia bez zakrapiania źrenic, sprawiają, że urządzenia są funkcjonalne i umożliwiają lekarzom weterynarii wygodniejsze użytkowanie sprzętu oraz jeszcze dokładniejszą diagnozę. Każdy przyrząd zawiera w zestawie szereg elementów, w tym odpowiednio dostosowane przysłony czy ładowarkę sieciową.

Bezpośredni oftalmoskop weterynaryjny – sklep internetowy

W naszej ofercie znajdą Państwo różne modele oftalmoskopów bezpośrednich, co umożliwi każdemu lekarzowi weterynarii wybór najbardziej zgodny z preferencjami i potrzebami. Ceny urządzeń są konkurencyjne i zależne od konkretnego modelu urządzenia. Od ponad 20 lat nasz sklep zaopatruje gabinety oraz kliniki weterynaryjne, a proponowane przez nas sprzęty i produkty cieszą się doskonałymi opiniami. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.